Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Allegro i Mattel Razem dla Dzieci: Akcja "Podziel się Zabawą" powraca z jeszcze większą Mocą!

Allegro, wraz z renomowanym producentem zabawek Mattel, serdecznie zapraszają do udziału w akcji "Podziel się Zabawą". To niepowtarzalna okazja, aby sprawić radość najmłodszym pacjentom Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Poznaniu, podczas magicznego okresu świątecznego.

Jak wziąć udział?

Od 23 listopada do 15 grudnia, za każde zakupione trzy zabawki znanych marek takich jak Barbie, Fisher–Price, Enchantimals, Mega Bloks i Hot Wheels na platformie Allegro, Mattel przekaże prezent dla podopiecznych szpitala. Niezwykłe w tym projekcie jest to, że każdy zakup, nawet pojedynczej zabawki, wpływa na liczbę przekazanych prezentów! Klienci mogą śledzić postęp akcji na specjalnie przygotowanej stronie "Akcji Podziel się Zabawą".

O Szpitalu w Poznaniu:

Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka to miejsce, gdzie działa dziewięć oddziałów i kilkanaście poradni dedykowanych leczeniu najmłodszych pacjentów. Codziennie szpital może przyjąć nawet 350 dzieci. Szpital nie tylko dba o zdrowie małych pacjentów, ale także wspiera ich rodziców, zapewniając specjalne miejsca do odpoczynku w pokojach oraz posiadając lampy antydepresyjne dla rodziców. Całe wnętrze jest dostosowane, aby pomóc dzieciom zminimalizować stres związany z pobytem w szpitalu.
Najnowocześniejsza technologia, jak apteka z robotem rozdzielającym leki, poczta pneumatyczna do wysyłki próbek laboratoryjnych to tylko niektóre z udogodnień, które wspierają codzienną pracowników Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecko.

Jak wesprzeć akcję?

W okresie od 23 listopada do 15 grudnia, wystarczy kupić na Allegro produkty z szerokiej oferty firmy Mattel dostępne na stronie akcji "Podziel się Zabawą". Wszystkie  zabawki zostaną wspólnie spakowane już 6 grudnia przez pracowników obu zaangażowanych firm, następnie przesłane do Poznania.

Wielkie Wręczenie Zabawek i Spotkanie ze Świętym Mikołajem:

12 grudnia odbędzie się uroczyste wręczenie zabawek przez samego Świętego Mikołaja w siedzibie Szpitala w Poznaniu. Dzieci będą miały okazję spotkać się nie tylko z Mikołajem, ale także skorzystać z dodatkowych atrakcji. Razem z Allegro i Mattel możemy sprawić, że te święta będą jeszcze bardziej magiczne dla najmłodszych.