Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Wygodniejsze zarządzanie przesyłkami i dodawanie kart lojalnościowych - Allegro wprowadza nowe rozwiązania do swojej aplikacji

Miesięcznie już 7 milionów użytkowników aktywnie korzysta z aplikacji mobilnej Allegro. Dzięki wprowadzeniu nowych funkcjonalności użytkownicy mogą teraz bezpośrednio w aplikacji przechowywać karty lojalnościowe, korzystać z serwisu eBilet.pl oraz łatwiej wystawiać oferty na Allegro Lokalnie. Ostatnie zmiany to także jeszcze wygodniejsze zarządzanie przesyłkami dzięki funkcjonalności Moje przesyłki. 

Obecnie 77% polskich internautów robi zakupy w sieci1. Coraz chętniej Polacy korzystają też z aplikacji mobilnych. Potwierdza to rosnąca liczba aktywnych użytkowników aplikacji Allegro, których jest już ponad 7 milionów miesięcznie! Coraz większa popularność aplikacji przekłada się na systematyczny rozwój dostępnych w niej rozwiązań - w ostatnim czasie Allegro wprowadziło szereg nowych, atrakcyjnych funkcjonalności.
Jedna aplikacja, wiele możliwości
Nowo wprowadzone funkcjonalności dają użytkownikom szereg możliwości bezpośrednio z poziomu aplikacji Allegro. Wśród nich znalazła się możliwość przechowywania kart lojalnościowych. To wygodne rozwiązanie pozwala użytkownikom łatwo dodawać i przechowywać w jednym miejscu swoje karty do wszystkich sklepów, również tych stacjonarnych oraz sięgać po nie w każdej chwili. Nowe rozwiązania to też łatwiejsze wystawianie ofert na Allegro Lokalnie oraz dostęp do tysięcy wydarzeń kulturalnych i sportowych dostępnych w ofercie eBilet.pl.
Karty lojalnościowe

Karty lojalnościowe

Użytkownicy Allegro mają teraz również wygodniejszy dostęp do wszystkich informacji o przesyłce dzięki funkcjonalności Moje przesyłki dostępnej tylko w aplikacji mobilnej. Jest ona widoczna już na ekranie głównym, co pozwala jednym kliknięciem przejść do statusu przesyłek, sprawdzić oczekiwany termin dostawy czy zdalnie otworzyć skrytkę automatu Allegro One Box oraz wyświetlić QR kod do odbioru przesyłki w Paczkomacie Inpost.
Moje przesyłki

Moje przesyłki

Nasza aplikacja jest najpopularniejszą w Polsce w kategorii zakupów online pod względem miesięcznej liczby użytkowników. Jednak nasze ambicje idą dalej - widzimy ogromny potencjał, by dla konsumentów stać się wsparciem na każdym etapie procesu zakupowego. Wprowadzone przez nas nowe funkcjonalności nie tylko rozszerzają ofertę dostępną z poziomu aplikacji o ofertę eBilet, ale także pozwalają przechowywać w jednym miejscu wszystkie informacje potrzebne podczas zakupów: zarówno karty lojalnościowe, jak i dane o przesyłce, które są teraz jeszcze łatwiej dostępne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom ponad 7 milionów naszych klientów nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami - kolejne chcemy przedstawić już wkrótce.

Konrad Synoradzki, Development Manager w Allegro

Aplikacja Allegro oferuje szereg korzyści już od momentu jej pobrania. Nowi użytkownicy zyskują bowiem 5 Monet za samą instalację i kolejne 5 - za pierwszy zrealizowany zakup, co pozwala im zapłacić mniej podczas zakupów. Aplikacja to także łatwe wyszukiwanie pożądanych produktów - z pewnością nie bez znaczenia są tu tak innowacyjne rozwiązania, jak wyszukiwanie obrazem. Pozwala ono znaleźć aktywne oferty z wielu kategorii (m.in. supermarket, zdrowie, uroda, kultura i rozrywka, dom i ogród, moda i wielu innych) jedynie poprzez zrobienie zdjęcia poszukiwanego artykułu. W ramach aplikacji łatwo mieć wgląd w istotne informacje także po dokonanym zakupie: dzięki funkcji Moje przesyłki użytkownicy mogą jeszcze wygodniej zarządzać przesyłką i jej odbiorem. Aplikacja Allegro jest do pobrania w Google PlayAppStore - nowe funkcjonalności są dostępne dla wersji 7.66 na Android oraz 6.66 na iOS.

1Gemius, Raport: 2022 e-commerce w Polsce, 29.09.2022, dostępny pod linkiem: https://www.gemius.pl/wszystkie-artykuly-aktualnosci/raport-e-commerce-2022-juz-dostepny.html 

Załączniki
Ekran_główny_2880x1440.jpg
490 KB
Pobierz
Funkcjonalność_Karty_lojalnościowe_2880x1440.jpg
373 KB
Pobierz
Funkcjonalność_eBiletpl_2880x1440.jpg
466 KB
Pobierz
Funkcjonalność_Moje_przesyłki__2880x1440.jpg
431 KB
Pobierz