Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Usługa logistyczna One Fulfillment by Allegro taniej nawet do 50% dla wybranych produktów
  • Sprzedający, którzy oferują małe i niedrogie produkty, zapłacą nawet do 50 % mniej za wybrane produkty w ramach usługi logistycznej One Fulfillment by Allegro. 
  • Dzięki obniżeniu kosztów transakcji, zamówieniom łączonym i szybkiej dostawie, usługa logistyczna od Allegro pozwala sprzedawcom oferować jeszcze bardziej konkurencyjne warunki sprzedaży na platformie.
Specjalna oferta One Fulfillment, obowiązująca od 1 grudnia, skierowana jest do firm, które oferują produkty o pojemności do 15 litrów i cenie nie wyższej niż 25 zł.
Nowa oferta One Fulfillment ułatwi takim firmom, utrzymanie wysokiej jakości obsługi oraz krótkiego czasu dostawy podczas intensywnego wzrostu sprzedaży, a także pozwoli lepiej przewidzieć koszty związane z logistyką sklepu.

Po niespełna roku od uruchomienia magazynu widzimy, jak oferowana przez nas kompleksowa usługa logistyczna wspiera rozwój sprzedających na platformie. Warto także przypomnieć, że One Fulfillment pozwala klientom łączyć zakupy od wielu sprzedających, których produkty znajdują się w magazynie Allegro. Daje im to szerszy dostęp do bardzo różnorodnego asortymentu, który nadawany jest w ramach jednej dostawy. Ponadto widzimy, że klienci z Allegro Smart! często dobierają do zamówienia drobne i niedrogie przedmioty, by osiągnąć kwotę, od której nie płacą za dostawę. Dzięki wprowadzeniu zmian w cenniku usługi sprzedawcy korzystający z magazynu będą mogli uzupełnić swoją ofertę także o takie produkty.

Martyna Menge odpowiadająca za usługę One Fulfillment by Allegro

Byłem zadowolony z usługi fulfillment od Allegro dla produktów w mojej ofercie  i chciałem ją wykorzystać dla szerszej gamy moich ofert. Teraz mogę przenieść do magazynu Allegro nawet połowę asortymentu i przeorganizować procesy logistyczne na większą skalę.  Jest to niezwykle ważne dla optymalizacji mojego biznesu, zwłaszcza w przypadku przygotowywania się do szczytów zakupowych lub negocjowania nowej umowy z producentami. Świetna synergia obu inicjatyw cenowych pomaga mi pogłębić współpracę z Allegro i po prostu czerpać więcej z ich usług.

Hellocase, sprzedawca korzystający z usługi One Fulfillment od czerwca 2022 r.

Firmy, które przystąpiły do One Fulfillment by Allegro, korzystają nie tylko z usług magazynowania, pakowania i wysyłki, ale także z obsługi klienta podczas całego procesu związanego z dostawą, zapewnianej przez doświadczonych pracowników Allegro.
Ogromne znaczenie ma także szybka dostawa - One Fulfillment dostarcza już następnego dnia przesyłki z produktami zamówionymi i opłaconymi nawet do 20:00 w dni robocze A zamówienia opłacone do godziny 10:00 (w Warszawie do godziny 13:00) od poniedziałku do soboty docierają jeszcze tego samego dnia.
Klienci mogą znaleźć asortyment pod adresem https://allegro.pl/magazyn-allegro, a sprzedający zapoznać się z warunkami usługi na stronie http://allegroonefulfillment.pl/