Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Na tą zmianę czekał co 3. klient Allegro: podczas jednej płatności skorzystasz z wielu kart podarunkowych
Klienci, którzy korzystają z kart podarunkowych Allegro mogą mieć kolejny powód do zadowolenia. Platforma wprowadziła opcję łączenia wielu kart podarunkowych podczas jednego procesu płatności. Jest to szczególnie przydatne, gdy korzystaliśmy już z kart i zostały na nich drobne kwoty (które teraz możemy zsumować) lub gdy transakcja jest na większą kwotę, którą chcemy opłacić kilkoma kartami podarunkowymi na raz. 
Allegro automatycznie połączy karty podarunkowe przypisane do konta w jeden kupon, a każda nowo dodana karta zostanie do niego dopisana. Aby sprawdzić jakie karty podarunkowe zostały połączone - wystarczy podczas płatności kuponem kliknąć w  “szczegóły” na kuponie. Z tego poziomu możemy też zdecydować iloma i którymi kartami podarunkowymi chcemy opłacić dany zakup.
Zrzut ekranu 2022-12-1 o 15.17.05.png
Platforma umożliwia połączenie do 15 kart, których suma nie przekracza 4 tys. złotych. Funkcjonalność dostępna jest już na stronach Allegro, niebawem pojawi się także w aplikacji.  
Zrzut ekranu 2022-12-1 o 15.13.47.png
Jednocześnie Allegro udoskonaliło sposób, w jaki po dodaniu karty podarunkowej można sprawdzić wartość kuponu. Teraz po rozwinięciu szczegółów  od razu zobaczymy wartości dodanych kart oraz kategorię, w której działają. 

“Na zmianę czekał co 3. klient Allegro” - dane w oparciu o badania wewnętrzne Allegro.