Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Tylko klienci Allegro Smart! będą mogli kupić bilety na Męskie Granie w przedsprzedaży już 7 kwietnia!
Kolejna gorąca edycja Męskiego Grania 2022 powraca w zupełnie nowej formule! Fani artystycznych eksperymentów mogą liczyć na aż 16 dni wypełnionych muzycznymi brzmieniami w 8 miastach Polski - w Poznaniu, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie, Gdańsku i Żywcu. Przedsprzedaż rozpocznie się na platformie eBilet już 7 kwietnia o godzinie 12.00 i potrwa do 23.59, bądź do wyczerpania puli biletów. Dostępne tego dnia wejściówki będą mogli zakupić jedynie klienci Allegro posiadający Allegro Smart!, w tym użytkownicy Smart! Student oraz Smart! na Start. Przedsprzedaż będzie obejmowała także wszystkich członków Allegro Family, jeśli na koncie organizatora aktywna jest ta usługa. Następnego dnia na eBilet.pl rozpocznie się drugi etap przedsprzedaży, w którym bilety będą mogli kupić wszyscy klienci.
Już ponad 5 milionów klientów korzysta z łatwiejszych i przyjemniejszych zakupów dzięki Allegro Smart!. Jest to usługa, dzięki której użytkownicy mogą cieszyć się z darmowych i nielimitowanych dostaw do automatów paczkowych i punktów odbioru oraz przesyłek kurierskich, jeśli tylko wartość zamówienia od jednego sprzedającego przekroczy 40 złotych. Usługą objętych jest aktualnie ponad 160 milionów ofert na Allegro, z czego 25 milionów z dostawą już dzień po zakupie, a kilka milionów - nawet tego samego dnia!
Allegro Smart! jest płatny 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie oraz bezpłatny w ramach Smart! na Start. Osoby, które aktywują promocję Smart! na Start, w ciągu następnych 3 miesięcy za darmo będą mogły 5 razy skorzystać z darmowych przesyłek i zwrotów, a także zyskają dostęp do specjalnych okazji w Strefie Smart! i festiwalu zakupowego Smart! Week. Więcej na temat usługi znaleźć można na stronie: https://allegro.pl/smart.

Jak kupić bilety?

Wchodząc na dedykowaną stronę akcji: https://allegro.pl/kampania/przedsprzedaz. Wystarczy kliknąć baner „Kup bilet”, który przekierowuje na stronę eBilet.pl do specjalnego formularza transakcji. Aktywne konto Allegro Smart! pozwala na zakup 4 biletów. Płatność za bilety będzie możliwa jedynie przy pomocy BLIKA, oficjalnego partnera tegorocznej trasy. Aby zapłacić, potrzebny jest telefon z aplikacją mobilną banku, który udostępnia BLIKA - dziś to praktycznie każdy bank w Polsce. Bilety jednodniowe dostępne będą w cenie 199 zł, a karnety na dwa dni – w cenie 360 zł.
Tego lata Męskie Granie odwiedzi następujące miasta:
  • 24-25 czerwca – Poznań, Park Cytadela
  • 8-9 lipca – Katowice, Muchowiec
  • 15-16 lipca – Warszawa, Służewiec
  • 22-23 lipca – Wrocław, Partynice
  • 29-30 lipca – Kraków, Muzeum Lotnictwa
  • 12-13 sierpnia – Szczecin, Łasztownia
  • 19-20 sierpnia – Gdańsk, Polsat Plus Arena
  • 26-27 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem