Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Jak festiwal zakupowy, to Allegro! Rusza Smart! Week – obniżki nawet do -50%!
  • W tym roku Smart! Week potrwa od 13 do 22 maja. Podczas festiwalu każdy znajdzie coś dla siebie w wielu różnych kategoriach na platformie.
  • Wszyscy klienci, którzy nie mają aktywnego pakietu Allegro Smart! mogą za darmo aktywować usługę i skorzystać z 8 darmowych dostaw! A dla tych klientów, którym zależy na zapewnieniu sobie nielimitowanych dostaw przez cały rok czeka wyjątkowa promocja - do 3 czerwca mogą wykupić roczną subskrypcję aż o 20 zł taniej1! Warto podkreślić, że z Allegro Smart! konsumenci mogą zaoszczędzić około 600 zł rocznie na kosztach dostawy2.
  • Codziennie, od 6 do 22 maja, użytkownicy Allegro Smart! mogą skorzystać z okazji dostępnych tylko w aplikacji, w cenach obniżonych nawet do -50%, w tym jednej oferty dziennie tylko za 1 zł!
Popularność różnego rodzaju programów lojalnościowych ciągle rośnie. Jak pokazują dane badania przeprowadzonego przez SW Research na zlecenie Allegro, ponad osiem na dziesięć osób jest ich aktywnymi użytkownikami, a aż 3/4 badanych deklaruje, że regularnie korzysta z maksymalnie 5 programów lojalnościowych3. Co więcej, niemal co druga osoba deklaruje, że chętnie dołączy do kolejnych atrakcyjnych programów. Co nas do tego przekonuje? Przede wszystkim różnego rodzaju korzyści (83%) płynące z bycia częścią programów lojalnościowych. Jest to według badanych również dobry sposób na oszczędzanie (81%). W całym procesie zakupowym kluczowymi aspektami są oszczędności na kosztach dostawy i wygodny proces zakupowy. Na podstawie często wykorzystywanych programów lojalnościowych, badani najlepiej (82%) oceniają możliwość korzystania z aplikacji mobilnej, a co piąty z nich sprawdza okazje i korzysta z programów w trakcie każdych zakupów.
Na te potrzeby konsumentów odpowiada Allegro i program lojalnościowy Allegro Smart!, dzięki któremu mogą korzystać z nielimitowanych dostaw do automatów paczkowych i punktów odbioru, a także dostaw kurierskich do domu oraz zwrotów4. Ponadto już teraz klienci mogą rozpocząć przygotowania na nadchodzące lato, ponieważ już za chwilę rusza festiwal zakupowy Smart! Week, który potrwa od 13 do 22 maja. Klienci zyskają szeroki wybór tysięcy produktów w cenach obniżonych do -50% na Allegro. Dodatkowo, w oczekiwaniu na festiwal Smart! Week, platforma przygotowała specjalną rozgrzewkę dla swoich klientów i wiele wyjątkowych promocji, które będą dostępne od 6 do 12 maja, z rabatami do -50%! 

Nie przegap wyjątkowych okazji i bądź Smart!

W trakcie trwania festiwalu na użytkowników Allegro Smart! czekają najlepsze okazje i benefity. Ponadto konsumenci posiadający tę usługę mogą zaoszczędzić około 600 zł rocznie na kosztach dostawy5. Codziennie, od 6 do 22 maja, klienci Allegro Smart! mogą skorzystać z okazji dostępnych tylko w aplikacji, w cenach obniżonych nawet o 50%, włączając w to również jedną ofertę dziennie tylko za 1 zł! Część najlepszych ofert będzie dostępna od 10 maja przed oficjalnym startem tylko dla klientów z aktywną usługą. Co więcej, wszyscy klienci, którzy nie mają aktywnej usługi:
  • mogą skorzystać ze specjalnej promocji i aktywować Allegro Smart! za darmo bez żadnych dodatkowych kosztów i oszczędzać podczas festiwalu Smart! Week! Klienci otrzymają aż 8 darmowych dostaw i zwrotów do wykorzystania przez 8 miesięcy i mogą sprawdzić korzyści płynące z usługi - promocja trwa od 6 maja do 3 czerwca. 
  • mogą zakupić roczną subskrypcję Allegro Smart! aż o 20 zł taniej i cieszyć się nielimitowanymi dostawami do automatów paczkowych, punktów odbioru i dostaw kurierskich pod wskazany adres przez rok6

Benefity dla każdego

Usługa Allegro Pay pozwala na odroczenie płatności aż o 30 dni, RRSO 0%. Dodatkowo, podczas festiwalu Allegro Smart! klienci mogą skorzystać ze specjalnej oferty aż 5 rat 0% (RRSO 0%) na zakupy na platformie powyżej 200 zł z metodą płatności Allegro Pay. Ta opcja będzie dostępna na ofertach oznaczonych Smart! Week i Smart! Only. 
Bezpieczny proces zakupowy zapewnia program Allegro Protect. Klienci mają pewność, że otrzymają rekompensatę w przypadku jakichkolwiek problemu z zamówieniem. Program obejmuje pomoc w komunikacji ze sprzedającymi oraz zwrot pieniędzy w ciągu 48 godzin od pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Więcej informacji o Allegro Protect: https://allegro.pl/dla-kupujacych/allegro-protect 
Do tegorocznego Smart! Weeka dołączył również eBilet, oferujący zniżki sięgające nawet 30% na najpopularniejsze wydarzenia kulturalne i sportowe. W promocji znajdują się bilety na koncerty i festiwale, ale również na wystawy, imprezy sportowe oraz premiery nowych sezonów teatralnych. Wszystkie wydarzenia objęte promocją znaleźć można na stronie: https://www.ebilet.pl/lp/smart-week 
Wszystkie oferty w ramach Allegro Smart! Week znaleźć można na: https://allegro.pl/kampania/smartweek 

1  Promocja ważna od 18 kwietnia do 3 czerwca dla klientów Allegro, którzy nie mają aktywnego Allegro Smart!. Rabat 20 zł udzielany jest tylko na jeden okres rozliczeniowy Allegro Smart! Najniższa cena rocznego abonamentu z ostatnich 30 dni przed promocją wynosiła 59,90 zł. Więcej informacji znajduje się w warunkach promocji tutaj

2 600 zł rocznie to średnie oszczędności na dostawie użytkowników na rocznym Smart! w 2023 r.

3 Badanie ”Uczestnictwo i zainteresowanie programami lojalnościowymi” zostało zrealizowane przez SW Research na zlecenie Allegro. W ramach badania przeprowadzono 1000 ankiet z reprezentatywną próbą Polek i Polaków w wieku 18-65 lat, zgodnie z rozkładem płci, wieku i klasy wielkości miejscowości. Badanie zostało zrealizowane w formie wywiadów online (CAWI) na panelu internetowym SW Panel w dniach 10.04 – 14.04.2024 r. 

4 Cena regularna Allegro Smart! Wynosi 59,90 zł rocznie lub 14,99 zł miesięcznie. Minimalna kwota zamówienia od jednego sprzedającego gwarantująca darmową dostawę to 45 zł dla dostaw do automatów paczkowych i punktów odbioru oraz 65 zł dla dostaw kurierem. 

5 600 zł rocznie to średnie oszczędności na dostawie użytkowników na rocznym Smart! w 2023 r.

6  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59.90 zł. Promocyjna cena obejmuje jeden okres rozliczeniowy. Promocja trwa do 3.06.2024.