Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Książka ks. Koseckiego, której zakup pozwala spełniać dziecięce marzenia

Kartofel Manfred to ziemniak, który zawładnął światem. Jest to też tytułowy bohater książki ks. Sebastiana Koseckiego, która właśnie ukazała się na rynku i jest dostępna tylko na Allegro. Cały przychód z jej sprzedaży wspiera Fundację Mam Marzenia i pozwala spełniać marzenia jej podopiecznych. 

Ksiądz Sebastian Kosecki bije rekordy popularności w social mediach. Jego konto na TikToku ma ponad 310 tys. obserwatorów. Młody duchowny, który w swojej działalności skupia się przede wszystkim na współpracy z młodzieżą, książkę dla dzieci “Kartofel Manfred” napisał, gdy sam był jeszcze nastolatkiem. Wydając ją spełnił swoje marzenie. Jak sam mówi, nie zrobił tego, by osiągnąć postawiony sobie dawno temu cel – ale po to, by pomóc dzieciakom spełniać ich marzenia. Książka dostępna jest tylko na Allegro, a dzięki mechanizmowi Allegro Charytatywni cały przychód z jej sprzedaży wspiera Fundację Mam Marzenie. 
Książka “Kartofel Manfred” jest pięknie ilustrowana i opowiada o niezapomnianej przygodzie, prawdziwej przyjaźni oraz trosce o drugiego człowieka. Jej sprzedaż na Allegro ruszyła  20 lutego i potrwa do wyczerpania nakładu. Cena książki to 40 zł. Oprócz tego, na Allegro Charytatywni można również wylicytować 10 książek z autografem ks. Sebastiana Koseckiego. Licytacje potrwają do 29 lutego. 
Książka dostępna jest pod linkiem: https://allegro.pl/oferta/kartofel-manfred-ks-sebastian-kosecki-15184602614 natomiast podpisane egzemplarze można znaleźć i licytować TU