Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Noworoczne niezbędniki w promocyjnych cenach na Allegro Days
  • Allegro zaprasza swoich klientów do skorzystania z poświątecznych promocji w trakcie Allegro Days! Pierwsze deale pojawią się na platformie już 27 grudnia.
  • Allegro Days to dobra okazja na zakup produktów, które pomogą nam w realizacji noworocznych postanowień. Kupujący będą mogli w tym czasie skorzystać z promocji sięgających nawet do -30% na wybrane produkty dostępne na Allegro.
Gdy już opadną świąteczne emocje, nadchodzi czas na podsumowanie odchodzącego roku i przygotowanie się na nowy. Przełom roku daje szansę, aby zatrzymać się na chwilę i zastanowić się nad tym, jak chcemy, żeby wyglądały nasze następne 12 miesięcy.

Przede wszystkim zdrowia!

“Dużo zdrowia” to jedno z najpopularniejszych życzeń, jakie słyszymy w święta, warto więc zadbać o to, aby ziściło się w nadchodzącym 2024 roku. Skupienie się na własnym zdrowiu to częste postanowienie noworoczne. Obserwując zeszłoroczne zakupy klientów Allegro w tym okresie, można zauważyć wzrost zainteresowania produktami, które wspierają nasz dobrostan. Popularnym wyborem są suplementy diety m.in. te uzupełniające niedobory witaminowe czy te wspierające naszą odporność. Kolejnym pozytywnym postanowieniem noworocznym klientów Allegro jest częstsza aktywność fizyczna, co można zauważyć po wzmożonych zakupach sprzętów i akcesoriów  sportowych. W zeszłym roku najlepiej sprzedawały się bieżnie, a także, co ciekawe, hula hop. Zdrowie to także bezpieczeństwo - klienci platformy w okresie zimowych wyjazdów i trudniejszych warunków drogowych dbają o to, aby ich pojazdy były sprawne i niezawodne, co pokazuje znaczny wzrost sprzedaży opon zimowych i hamulców tarczowych na Allegro.

A pod choinką leżały koperty i….karty podarunkowe

Niektórzy z naszych bliskich wolą podarować nam pieniądze lub karty podarunkowe, aby mieć pewność, że dostaniemy od nich to, czego naprawdę potrzebujemy. Karty podarunkowe to także częsty prezent, jaki firmy dają swoim pracownikom. Statystyki pokazują, że 64% kart podarunkowych zakupionych na Allegro obdarowani realizują już w ciągu pierwszych 4 tygodni od otrzymania karty. Trwające Allegro Days mogą być zatem dobrym momentem na to, aby spełnić swoje prezentowe życzenia, korzystając jednocześnie z okazyjnych obniżek.