Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Allegro w reklamie “Dom” zwraca uwagę, aby w święta podarować bliskim to, czego najbardziej potrzebują

“Dom” to świąteczna opowieść o miłości i rodzinie. Allegro w tegorocznej kampanii porusza temat mijającego czasu i tego jak wpływa on na relacje z bliskimi.

Allegro jako platforma zakupowa towarzyszy klientom w realizowaniu codziennych potrzeb, a w swoich świątecznych reklamach stara się poruszać tematy, które są dla nich ważne i aktualne. W tym roku Allegro przychodzi do klientów z chwytającą za serce historią starszego mężczyzny oraz jego rodziny.
“Dom” to portret człowieka, który chce czuć się potrzebny i pragnie pokazać, że wciąż ma siłę i sprawczość. Mężczyzna stawia czoła wyzwaniom codzienności, dbając o swój dom, choć wraz z mijającym czasem staje się to coraz trudniejsze. W historii istotną rolę odgrywają najbliżsi - syn rozumie, jak ważne dla ojca jest poczucie samodzielności i to on daje mu na święta najpiękniejszy prezent - poczucie sprawczości. Zobacz świąteczny spot Allegro.
Allegro dba, aby reklamy świąteczne zwracały uwagę na relacje międzyludzkie - na to, co jest dla nas naprawdę ważne. Myśl przewodnia “podaruj bliskim to, czego najbardziej potrzebują” znajduje odzwierciedlenie w świątecznym spocie, który zrealizował szwedzki reżyser Jesper Ericstam a wyprodukował Moon Films. Za pomysł kreatywny i scenariusz odpowiada agencja Ogilvy Warsaw.  Pełna dwuminutowa wersja spotu dostępna jest kanale Allegro na YouTube’ie. Z kolei format 45-sekundowy będzie emitowany w telewizji oraz VOD. W ramach kampanii publikowane będą także materiały w mediach społecznościowych takich jak Tik Tok, Facebook oraz YouTube, przygotowane przez agencję HandMade. Za zakup mediów odpowiada Starcom.
Załączniki
Dom_Allegro.png
1000 KB
Pobierz
Dom_Allegro4.jpg
1,1 MB
Pobierz
Dom_Allegro3.jpg
Dom_Allegro2.jpg
1,17 MB
Pobierz