Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Moda cyrkularna na wyciągnięcie ręki – VIVE Profit debiutuje na Allegro

W ostatnich latach zmienia się podejście do mody, a ubrania z drugiej ręki coraz częściej trafiają do naszych szaf. Nic dziwnego – są nie tylko oryginalne i jakościowe, ale przede wszystkim wspierają zrównoważoną modę. Teraz moda cyrkularna dostępna jest także na Allegro dzięki współpracy z siecią sklepów VIVE Profit.

Jednym z głównych założeń mody cyrkularnej jest zmniejszenie konsumpcji nowej odzieży. Oznacza to zarówno korzystanie z materiałów z recyklingu podczas szycia, jak też wybieranie ubrań z drugiej ręki. Allegro wpisuje się w ten trend i podejmuje współpracę z VIVE Profit – sklepem z odzieżą cyrkularną, który od końca listopada dostępny jest na wiodącej platformie w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki temu setki ubrań znajdą nowy dom i zyskają drugie życie.
Do tej pory asortyment VIVE Profit dostępny był jedynie stacjonarnie. Teraz, dzięki obecności na Allegro, może dotrzeć ze swoją ofertą i ideą odpowiedzialnych zakupów do milionów konsumentów, którzy mieszkają z dala od tradycyjnych sklepów VIVE Profit.

Cieszymy się, że możemy oferować klientom Allegro tak duży wybór odzieży, w tym tej pochodzącej z drugiej ręki, wpisującej się w ideę mody cyrkularnej. To segment, który zmienia się dynamicznie – teraz specjalnie wyselekcjonowana oferta ubrań i akcesoriów z drugiego obiegu jest na wyciągnięcie ręki, niezależnie od miejsca zamieszkania. Dodatkową wartością jest możliwość skorzystania z udogodnień Allegro, w tym darmowej wysyłki w ramach pakietu Smart!

Katarzyna Wosiek, Dyrektorka kategorii Moda na Allegro

VIVE Profit zadebiutowało na Allegro z zupełnie nowym asortymentem. Klienci mogą wybierać spośród ponad 10 tysięcy ofert i liczyć na cykliczne aukcje, zaczynające się już od 1 zł. Sklep online VIVE Profit dostępny jest pod linkiem: https://allegro.pl/uzytkownik/VIVE_Profit/sklep