Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Allegro Polecam zmienia się w Allegro Share. Poczuj się jak influencer i płać mniej za zakupy na Allegro!

W Allegro nadeszły zmiany: 13 listopada, ruszyła nowa odsłona programu afiliacyjnego - Allegro Polecam ustąpiło miejsca Allegro Share! Wprowadzany system promocyjny pozwoli użytkownikom skorzystać z tańszych zakupów na Allegro. Program obejmować będzie także właścicieli kont firmowych. 

„Polecaj oferty z Allegro i odbieraj kupony na tańsze zakupy w ramach programu Allegro Share” – to hasło przewodnie nowego systemu poleceń Allegro, w ramach którego platforma daje użytkownikom szansę poczuć się jak influencer. Za każde skuteczne polecenie oferty, użytkownik jest nagradzany punktami, które następnie wymieniane są na kupony rabatowe do wykorzystania na platformie. Nowa funkcjonalność wpisuje się w aktualne trendy, zgodnie z którymi rabaty i dodatkowe środki na zakupy najbardziej zachęcają do uczestnictwa w różnych programach lojalnościowych.
Największą, korzystną zmianą, jaka pojawiła się 13 listopada, jest fakt, że w programie Allegro Share może uczestniczyć każdy rodzaj konta. Do zwykłych kont, objętych dotychczasowym programem Allegro Polecam, dołączą także te firmowe oraz juniorskie.
Dodatkowo właściciele kont zainteresowani udziałem w Allegro Share nie muszą przechodzić procesu weryfikacji i dodawać swoich stron www, blogów czy profili w social mediach, ponieważ każdy użytkownik z założenia staje się „influencerem”. Program zakłada stałą prowizję od ceny produktu na poziomie 1,67%, a także dopuszcza działanie na wielu kontach. Ponadto, upraszczamy zasady, ponieważ każdy użytkownik może otrzymać punkt za każdą wydaną złotówkę z jego polecenia zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie.

Na czym polega Program?

Użytkownicy Allegro Share polecają wybraną ofertę poprzez udostępnienie linku – do tego celu mogą wykorzystać swoje kanały społecznościowe, e-mail, wiadomości prywatne lub inny dowolny sposób. Jeżeli odbiorcy tej informacji skorzystają z polecenia i dokonają zakupu poprzez otrzymany link, użytkownik dostanie 1 punkt za każdą wydaną przez nich złotówkę. 60 zgromadzonych punktów uprawnia uczestnika programu do otrzymania rabatu na zakupy w serwisie Allegro w wysokości 1 zł. 
Kupon rabatowy będzie możliwy do realizacji po uzyskaniu przez użytkownika minimum 600 punktów, czyli równowartości 10 zł, a następnie każdej wielokrotności tej kwoty (tj. 20, 30, …, 190, 200 zł). Otrzymane bony będą ważne przez rok od momentu ich otrzymania. Z kolei przyznawane w ramach Allegro Share punkty nie wygasają – użytkownik będzie mógł zbierać je na swoim koncie aż do momentu osiągnięcia poziomu pozwalającego na wymianę ich na kupon rabatowy.
Więcej informacji o programie Allegro Share znaleźć można na: https://allegro.pl/programy-lojalnosciowe/allegro-share 
Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie: https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-programu-allegro-share-jnRdW5AaYfK