Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Startuje Allegro Black Weeks! Przygotuj się na zniżki nawet do 50%!

Początek listopada może oznaczać tylko jedno - start Allegro Black Weeks. Chcąc rozpieszczać i rozgrzać swoich klientów, platforma daje im możliwość skorzystania z najlepszych rabatów aż przez 25 dni! Każdego dnia mogą oni znaleźć tysiące produktów w obniżonych cenach, a także skorzystać ze specjalnych ofert w aplikacji Allegro, takich jak codzienne oferty za 1 zł w Shakerze i nie tylko!

Allegro dodaje literę "s" do Black Week i tym samym wydłuża święto promocji aż do 25 dni! Nowy telefon z elektroniki, elegancka biżuteria z mody, a może pyszna kawa z  supermarketu? Podczas festiwalu klienci mogą skorzystać z promocji w najpopularniejszych kategoriach dostępnych na Allegro, w poszukiwaniu tego, czego potrzebują. Na łowców okazji czekają gorące oferty ich ulubionych marek, takich jak Apple, Dyson, LEGO, Wittchen i wiele innych. W trakcie zakupów na Allegro Black Weeks warto zwracać uwagę na etykietę "Gwarancja najlepszej ceny", która daje klientom pewność, że znaleźli najlepsze oferty!

Czas na rozgrzewkę!

Aby skorzystać z najbardziej atrakcyjnych ofert podczas Black Weeks, warto skorzystać z aplikacji Allegro! Konsumenci mogą otrzymać kupon w wysokości 10 zł za zainstalowanie aplikacji i kolejne 10 zł za dokonanie pierwszego zakupu za jej pośrednictwem. Dodatkowo, podczas festiwalu mogą otrzymać aż 30 Monet, jeśli wydadzą minimum 500 zł na produkty oznaczone jako "Black Weeks"*. Jeszcze więcej korzyści czeka na użytkowników Allegro Smart! Tylko w aplikacji mają dostęp do codziennych ofert z Shakera, przecenionych o co najmniej 50%, w tym jednej oferty dziennie za 1 zł! Otrzymają również wcześniejszy dostęp do najlepszych ofert Black Weeks jeszcze przed oficjalnym startem festiwalu - od 10 do 13 listopada! Co więcej, użytkownicy mogą wziąć udział w Wielkim Finale Loterii Smart! i wygrać 100 000 zł lub samochód hybrydowy.
Black_week_ekran_2880x1440_v2.png
To dopiero początek! Teraz, w ramach rozgrzewki, użytkownicy aplikacji mogą korzystać z Shakera, a już od 13 listopada na platformie znajdą tysiące ofert przecenionych nawet o 50%! Warto śledzić Allegro w nadchodzących tygodniach i wypatrywać kolejnych specjalnych ofert, które platforma przygotowała dla swoich klientów. Dobrym pomysłem będzie dodanie do listy obserwowanych produktów, które szczególnie nas interesują, aby otrzymać powiadomienie, gdy tylko rozpocznie się ich sprzedaż. 
kalendarz_black_week_v6.png
Wszystkie oferty specjalne w ramach festiwalu Allegro Black Weeks można znaleźć na dedykowanej stronie https://allegro.pl/strefaokazji/black-friday

*Klienci mogą otrzymać 30 Monet pomiędzy 13-19 listopada oraz 28-30 listopada.