Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Klienci Allegro zyskają tysiące nowych punktów odbioru w PaczkoPunktach InPost.
Najpopularniejsza platforma zakupowa w Polsce rozszerza współpracę z InPost, dzięki czemu klienci zyskują dostęp do ponad 2 tys. nowych punktów odbioru w ramach PaczkoPunktów InPost. Do tej pory użytkownicy mieli do wyboru dostawę swoich zakupów do ponad 20 tysięcy urządzeń Paczkomat InPost lub opcję skorzystania z usług kuriera. Od listopada dołączają do nich także nowe, dodatkowe PaczkoPunkty InPost. To stacjonarne punkty odbioru, które oferują profesjonalną obsługę i jeszcze większą dostępność. Dzięki temu nasi klienci będą mieli jeszcze więcej opcji, aby odebrać swoje zamówienia w wygodnym dla nich miejscu i czasie. Artur Zbroja z Allegro komentuje współpracę: 

Allegro, kontynuuje swoje starania, aby uczynić zakupy online jeszcze bardziej wygodnymi i dostępnymi. Współpracując z InPost, rozszerzamy możliwości dostawy i odbioru przesyłek, co przekłada się na wygodę i satysfakcję naszych klientów.

Co istotne, klienci Allegro posiadający Allegro Smart! zyskują jeszcze więcej. Mogą nie tylko korzystać z bezpłatnej dostawy za zakupy o wartości 45 zł do maszyn Paczkomat®, ale także - bez dodatkowych opłat -  przesyłki dostarczane są w krótszym czasie oraz z opcją dostawy do urządzeń Paczkomat®, a teraz także PaczkoPunktów, w soboty.