Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Marcin Ciećwierz prezesem OpenNet.pl w Grupie Allegro
Marcin Ciećwierz, twórca i założyciel OpenNet.pl, obejmuje stanowisko prezesa zarządu spółki, która od trzech lat jest częścią Grupy Allegro.
Po akwizycji OpenNet.pl przez Allegro w październiku 2020 roku, Marcin pełnił w grupie kluczowe role jako Head of Logistic Software Development oraz członek zarządu OpenNet.pl. Odpowiadał w tym czasie za realizację strategicznych projektów dla Allegro, w tym budowę oprogramowania dla sieci automatów paczkowych One Box, własnej logistyki kurierskiej Allegro One, Allegro International Delivery i wielu innych innowacji technologicznych.
Marcin jest menedżerem z ponad 20-letnim doświadczeniem w dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla tzw. branży KEP (Kurier, Express, Paczka), którą można nazwać krwioobiegiem całego e-commerce’u. Nominacja Marcina to jednocześnie docenienie jego wkładu w rozwój kluczowych technologii w grupie jak i świadectwo przywiązania Allegro do unowocześniania logistyki. Allegro nie zamierza zwalniać tempa innowacji i inwestycji na tym polu, czego Marcin w jego nowej jest najlepszym zapewnieniem.