Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
One Fulfillment by Allegro teraz dostępny dla każdego. Pomoże także polskim przedsiębiorcom w rozwoju na czeskim rynku.

Od 9 października Allegro wprowadza znaczne ułatwienie dla sprzedających, do usługi fulfillment będzie mógł dołączyć każdy sprzedający - bez konieczności otrzymania indywidualnego zaproszenia od opiekuna biznesowego Allegro. Platforma rezygnuje z formy invitation only, zastępując ją szybką rejestracją na stronie allegroonefulfillment.pl

One Fulfillment to rozwiązanie, które zyskuje coraz większe zainteresowanie sprzedających.Allegro kompleksowo zajmuje się kwestiami logistycznymi związanymi ze sprzedażą online, tak aby przedsiębiorcy mogli skupić się na rozwoju swojego biznesu. Teraz, wprowadzając nowy model rejestracji, Allegro umożliwia niemal każdemu sprzedającemu skorzystanie z tej usługi.

One Fulfillment – umożliwia także rozwój przedsiębiorców na czeskim rynku 

Usługa One Fulfillment wspiera sprzedających również w dotarciu do kupujących na rynkach zagranicznych, co jest kluczowe w kontekście obecnej strategii Allegro w swoim planie rozwoju mocno stawia na ekspansję w rejonie Europy - Środkowo Wschodniej, zapraszając przedsiębiorców z Polski do skorzystania z możliwości, rozwoju na nowych rynkach.  Jak pokazują badania platformy, blisko 3/4 sprzedających na allegro.pl jest zainteresowana eksportem do Czech. Jednocześnie kluczowym aspektem staje się logistyka. Dlatego platforma, aby móc jeszcze lepiej wspierać sprzedających, uprościła proces przystąpienia do szytej pod wymagania Allegro, usługi logistycznej One Fulfillment. Usługa ta to to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą rozpocząć sprzedaż na niedawno uruchomionej platformie allegro.cz, nie martwiąc się o dodatkową przestrzeń magazynową, międzynarodowe umowy z przewoźnikami, obsługę zwrotów zagranicznych oraz obsługę zapytań od czeskich kupujących. One Fulfillment by Allegro deklaruje także szybką dostawę na rynek czeski. Klienci otrzymają swoje przesyłki już w ciągu 3 dni od zakupu. Dodatkowo dzięki działaniom logistycznym na szeroką skalę One Fulfillment może zaoferować sprzedającym atrakcyjne stawki za magazynowanie i obsługę zamówień.
#19914 - Infografika - podróż paczki_EN (1).png

Jak skorzystać

Sprzedający, którzy chcą sprawdzić warunki lub dołączyć do usługi One Fulfillment wszystkie informacje znajdą na stronie  allegroonefulfillment.pl skąd będą mogły rozpocząć tworzenie nowego konta. Firmy posiadające już konto na Allegro skorzystają z tzw. szybkiej rejestracji i cały proces potrwa jedynie kilka minut. Warto zaznaczyć, że aby korzystać z usługi One Fulfillment, należy być aktywnym podatnikiem VAT w Polsce. Jest to podstawowy wymóg regulaminowy usługi.

Zrzut ekranu 2023-10-11 o 18.36.16.png