Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Październikowe Allegro Days kuszą okazjami!

W poniedziałek 2 października rusza festiwal najlepszych promocji miesiąca - październikowe Allegro Days, tym razem w odsłonie tygodniowej! Kupujący będą mogli w tym czasie skorzystać z promocji sięgających nawet do -40% na wybrane produkty dostępne na Allegro. Październikowe promocje to dobry czas na zakupy związane z powrotem na studia czy rozpoczynającym się sezonem jesiennym. 

Ostatni urlopowicze powracający z wakacji to znak, że pora przygotować się na nowy jesienny sezon. Początek października dla wielu oznacza czas małych i większych zmian, którym towarzyszą niezbędne zakupy. Allegro Days, które wyjątkowo potrwają cały tydzień od 2 do 8 października, to znakomita okazja na zaoszczędzenie w tym okresie wzmożonych wydatków.
Studenci powracający na uczelnie z pewnością będą zainteresowani okazyjnymi promocjami na drobną elektronikę. Wśród najatrakcyjniejszych ofert znajdą m.in. słuchawki bezprzewodowe nauszne Medion tańsze aż o 48% czy smartwatch już za 127 zł. Krótsze dni i więcej czasu spędzanego w domu skłaniają wiele osób do drobnych zmian w aranżacji wnętrz. I tu Allegro Days mogą okazać się pomocne, oferując bogaty wybór artykułów do mieszkania w bardzo atrakcyjnych cenach, a wśród nich m.in. lampy, regały czy pościel. Wszystkie oferty znaleźć można na stronie kampanii: https://allegro.pl/strefaokazji/allegro-days
Dodatkowe korzyści w ramach Allegro Days
Aby zakupy w tracie Allegro Days były jeszcze korzystniejsze Allegro przygotowało specjalne benefity dla kupujących. Wybierając produkty za min. 100 zł z oznaczeniem Allegro Days z kategorii Zdrowie i Supermarket można otrzymać 10 monet* do wykorzystania podczas zakupów platformie. Dodatkowo ściągając aplikację Allegro, kupujący otrzyma kupon o wartości 10 zł i kolejny o tej samej wartości za pierwszy zakup z wykorzystaniem aplikacji, które będzie mógł wykorzystać na platformie.

*Monety to wirtualne punkty, dzięki którym możesz płacić mniej za swoje zakupy na Allegro. Wystarczy 10 Monet, aby otrzymać kupon, który obniży wartość Twoich zakupów o 10 zł.