Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Allegro Business zaprasza firmy do wzięcia udziału w prestiżowym rankingu Gazele Biznesu

Allegro Business oferujące rozwiązania dla klientów biznesowych w ramach Allegro zostało partnerem rankingu Gazele Biznesu, który już od ponad dwóch dekad wyróżnia najbardziej prosperujące biznesy w Polsce. Dział B2B Allegro zaprasza firmy do składania zgłoszeń, które przyjmowane są do 10 października.

Allegro aktywnie wspiera i promuje przedsiębiorczość już od 24 lat. Obecnie ponad 70 tys. sprzedających proponuje oferty B2B - wśród nich są zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i największe międzynarodowe marki. To dzięki nim Allegro oferuje dziś najszerszy asortyment na rynku, a użytkownicy kont firmowych Allegro Business mają dostęp do ponad 220 mln ofert, w tym ponad 70 mln ze zniżkami dla firm.
Jako partner 24. edycji rankingu Gazele Biznesu, Allegro Business zaprasza sprzedających do wzięcia udziału w plebiscycie, który na podstawie wyników finansowych wyróżnia najdynamiczniejsze firmy spośród małych i średnich przedsiębiorstw. Zgłoszenie się do rankingu jest bezpłatne, a aplikacje składać można do 10 października poprzez stronę: https://www.pb.pl/gazele/

O tytuł Gazeli Biznesu 2023 może ubiegać się firma, która spełnia wszystkie poniższe kryteria:

  • rozpoczęła działalność przed rokiem 2020 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś;
  • w roku bazowym 2020 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych;
  • w latach 2020-2022 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży;
  • w latach 2020-2022 ani razu nie odnotowała straty.
Załączniki
Gazele Biznesu_Allegro Business.png
2,89 MB
Pobierz