Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Piłka w grze! Na Allegro rusza Nocna Premiera EA Sports FC 24

Allegro przygotowało specjalną ofertę dla fanów e-sportu, którzy nie mogą doczekać się rozegrania pierwszego meczu w EA Sports FC 24. W ramach akcji “Nocna Premiera”, Allegro dostarczy gry do zielonych automatów One Box, gdzie będzie można je odebrać w noc premiery już minutę po północy. Przedsprzedaż kultowej gry na Allegro potrwa od 11 do 24 września do 23:59. Gotowi na pierwszy gwizdek?

Nocna Premiera: Odbierz EA Sports FC w Allegro One Box już minutę po premierze

Grę w tradycyjnej "pudełkowej" wersji z darmową dostawą do automatu paczkowego One Box można zamówić w ramach akcji Nocne Premiery na Allegro. To wyjątkowa okazja dla graczy, którzy ze zniecierpliwieniem czekają na EA Sports FC 24 – paczka będzie dostępna do odbioru w noc premiery z 28 na 29 września już minutę  po północy, dzięki czemu szybciej niż inni rozpoczną oni swoją piłkarską przygodę. Nocne Premiery to specjalna akcja promocyjna, która umożliwia klientom Allegro szybszy dostęp do wyczekiwanych przez nich produktów, bez konieczności czekania na otwarcie sklepów czy kuriera w ciągu dnia.
Skorzystanie z akcji promocyjnej jest bardzo łatwe – wystarczy by zakupić grę w przedsprzedaży z oznaczeniem Nocna Premiera wystarczy wejśc na stronę https://allegro.pl/premiery/nocne-premiery w dniach od 11 do 24 września br. oraz wybrać dostawę do wybranego Allegro One Box. Następnie pozostaje już tylko czekać na odbiór premierowej gry. Wchodząc w ikonę samochodu na stronie głównej lub w aplikacji Allegro, dedykowany zegar odlicza czas do oficjalnej premiery, automatycznie odkrywając możliwość odbioru minutę po północy

Nowa odsłona kultowej gry – niezastąpione emocje, liczne innowacje 

W tegorocznej edycji gry czeka nas kilka zmian, a jedną z nich jest odejście od dawnej, dobrze znanej graczom nazwy. Znana wcześniej jako kultowa seria FIFA, EA Sports FC 24 zaprasza graczy do pasjonującego świata piłki nożnej, budząc w nich prawdziwego ducha rywalizacji. Produkcja pozwoli doświadczyć tę sportową przygodę jeszcze głębiej za pomocą innowacyjnych ulepszeń technologicznych. 
Dzięki udoskonaleniu silnika Frostbite twórcy wprowadzają nas do futbolowego świata, który wypełniony jest wyjątkowo realistycznymi detalami. Rozgrywka osiąga całkowicie nowy poziom, pozwalając wcielić się w losy ulubionej drużyny, strzelać bramki i osiągać wielkie sukcesy na wirtualnych boiskach. Funkcja Ultimate Team Evolutions daje opcję rozwijania postaci poprzez osiąganie określonych celów. Dodatkowo tryb Ultimate Team połączy piłkę nożną męską i żeńską, otwierając całkiem nowe możliwości w tworzeniu wymarzonych drużyn. Gracze otrzymają też opcję prowadzenia rozgrywki pomiędzy różnymi platformami i będą mogli dołączać do swoich przyjaciół w klubach oraz w  trybie VOLTA FOOTBALL™. Ponadto, wprowadzono nowy format sezonu klubowego, różne style gry oraz zwiększoną możliwość personalizacji postaci zawodnika Pro. 
Wygląda na to, że gra EA Sports FC 24 będzie jak ostatnie minuty doliczonego czasu gry – pełna niespodzianek, emocji i kreatywności. Ustrzel okazję i skorzystaj z wcześniejszego dostępu do wyczekiwanej produkcji! Zamów grę do wybranego automatu paczkowego Allegro One Box – zdobądź swój egzemplarz i zostań zawodnikiem wirtualnego boiska już minutę po północy w dniu premiery.