Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Dawid Podsiadło znów na stadionach! Nowa trasa w 2024 roku

Po największym w historii polskiej muzyki koncercie, który zgromadził 80 tysięcy osób na PGE Narodowym, Dawid Podsiadło ogłasza nową trasę stadionową w formule 360, czyli ze sceną ustawioną na środku obiektu. W czerwcu 2024 roku artysta wystąpi w Polsat Plus Arenie w Gdańsku, na Stadionie ENEA w Poznaniu i Stadionie Śląskim w Chorzowie. Przedsprzedaż biletów, dostępna tylko dla posiadaczy usługi Allegro Smart!, wystartuje już w środę 30 sierpnia o godzinie 12:00. Regularna sprzedaż rozpocznie się dzień później, 31 sierpnia, również o 12:00 tylko na eBilet.

– Zagraliśmy setki koncertów, ale to co wydarzyło się w sobotę, to było piękne, nowe doświadczenie. Nie wiem, ile zrobiłem kroków tego wieczoru, ale na bank bardzo dużo i cieszę się, że w przyszłym roku znowu będę mógł ich tyle zrobić. Energia tego wielkiego tłumu i dziesiątki tysięcy ludzi śpiewających razem – to coś, co powoduje ogromne emocje. Kiedy kończyliśmy występ już myślałem o tym, że to wspaniałe, że będziemy mogli to powtórzyć - gdyby nie to, mógłbym być trochę smutny, że to już koniec -

mówi Dawid Podsiadło.

Daty koncertów

  • Polsat Plus Arena Gdańsk - 01.06.2024
  • ENEA Stadion, Poznań - 15.06.2024
  • Stadion Śląski, Chorzów - 22.06.2024

Jak uzyskać wcześniejszy dostęp do biletów?

Przedsprzedaż biletów na stadionowe koncerty w Dawida Podsiadło w serwisie eBilet rozpocznie się już 30 sierpnia o godzinie 12:00 i potrwa do 23:59 lub do wyczerpania specjalnej puli. Dostępne w tym czasie wejściówki będą mogli zakupić jedynie klienci Allegro posiadający usługę Allegro Smart!, wchodząc na dedykowaną stronę wydarzenia: https://allegro.pl/kampania/przedsprzedaz. Kliknięcie w baner „Kup bilet” przekierowuje do formularza transakcji w serwisie eBilet. Regularna sprzedaż biletów rozpocznie się 31 sierpnia o godzinie 12:00 również na eBilet. 
Klienci Allegro Smart! mogą korzystać również z nielimitowanych darmowych dostawy do automatów paczkowych i punktów odbioru (minimalna kwota zamówienia wynosi 45 zł) czy przesyłek kurierskich do domu (minimalna kwota zamówienia wynosi 65 zł).