Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Zamówienia z Allegro Lokalnie odbierzesz teraz w automatach paczkowych One Box!

Allegro Lokalnie wychodzi naprzeciw potrzebom okazjonalnych sprzedających i wprowadza wysyłkę bez konieczności drukowania etykiety do automatów One Box. Dostawa do automatów paczkowych jest objęta również pakietem Allegro Smart!, co oznacza, że kupujący nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów.

Opcję dostawy do automatów One Box zyskali właśnie klienci Allegro Lokalnie, czyli serwisu dla okazjonalnych sprzedających, dzięki czemu wysyłka i odbiór zamówień rzeczy z drugiej ręki są jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Co więcej, mogą także automatycznie generować kod przesyłki dla tej metody dostawy, więc nie ma już konieczności drukowania etykiety. Nowe rozwiązanie to wyjście naprzeciw potrzebom okazjonalnych sprzedających, dla których drukowanie etykiet było jedną z barier sprzedaży1. Więcej na temat dostaw do One Box na Lokalnie znaleźć można na: https://allegro.pl/lokalnie/one-na-lokalnie.
Produkty zakupione na Allegro Lokalnie z dostawą do automatów One Box objęte są również pakietem Allegro Smart!, co oznacza, że kupujący nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów za dostawę. Korzystanie z One Box na Allegro Lokalnie wlicza się również do puli przesyłek, za które można odebrać benefity, m.in. kod na pobranie darmowego ebooka lub audiobooka. Więcej o korzyściach z wyboru One Box można przeczytać tutaj.
11056x576px - obszar bezpieczny 750x576px-100.jpg
Jednak One Box to nie tylko ułatwienia w wysyłce i odbiorze paczek. Jednym z ważniejszych wyróżników automatów paczkowych Allegro One Box jest fakt, że są bezpieczne, stworzone we współpracy z lokalnymi społecznościami i dostępne dla osób słabowidzących i niewidomych. Już teraz służą one także do elektrozwrotów - konsumenci mogą przesłać do nich zużyte sprzęty elektroniczne, którym platforma daje drugie życie. Opcja dostawy z Allegro One Box na Allegro Lokalnie to duży krok naprzód w rozwoju platformy, która jest kompleksowym narzędziem zarówno dla kupujących, jak i sprzedających.
Automaty paczkowe Allegro One Box znajdziesz w całej Polsce – dokładną lokalizację sprawdzisz na tej stronie.

 1 Badania jakościowe z użytkownikami Allegro Lokalnie, Cogision, lipiec-wrzesień 2022 r.