Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Najlepszy widok na Najpiękniejszy Festiwal Świata - w tym rocku w Strefie Allegro.

Kolejna edycja niesamowitego Pol'and'Rock Festival zbliża się wielkimi krokami. Już od 3 do 5 sierpnia na Lotnisku Czaplinek-Broczyno odbędzie się trzydniowe muzyczne święto, które zapewni niezapomniane wrażenia i nieustającą rozrywkę dla wszystkich festiwalowiczów. 

Marka Allegro ponownie zaskoczy swoimi atrakcjami, tworząc strefę relaksu i rozrywki, która przeniesie uczestników w świat niezwykłych doświadczeń.
Wielki Diabelski Młyn Allegro - ikona festiwalu, symbolizująca radość i wolność, ponownie zawita na Pol'and'Rock Festival. To właśnie z jego wysokości uczestnicy będą mogli podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę miasteczka festiwalowego. 
LAPA7873.jpg

Allegro na Pol'and'Rock Festival

Zobaczcie co czeka na Was w Strefie Allegro podczas Pol'and'Rock Festival

Czytaj więcej

Strefa Allegro przyciąga nie tylko miłośników muzyki, ale również całe pokolenia festiwalowiczów. W tym roku na uczestników czeka pierwszą na świecie strefę All for Kids - wyjątkowe miejsce pełne zabawy i atrakcji dla najmłodszych. Warsztaty, malowanie twarzy, gry, balony i mnóstwo rozrywki sprawią, że dzieci będą miały niezapomniane chwile pełne uśmiechu i radości. Strefa All for Kids zaprasza, najmłodszych uczestników i ich opiekunów, codziennie od godziny 12:00 do 20:00. 
W strefie Allegro nie zapomnieli również o potrzebie doładowania energii na festiwalowe szaleństwa. W tym roku - z widokiem na scenę - każdy będzie mógł naładować swój telefon, abyście zawsze mieć pełną baterię - gotową do  zrobienia zdjęć, nagrywania ulubionych zespołów i dzielenia się wrażeniami ze znajomymi. Ale przede wszystkim - na telefon do mamy!!! Gniazdka będą dostępne codziennie od godziny 12:00 do północy.
Nie można również zapomnieć o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, które będą organizowane co godzinę pod automatem One Box. Do wygrania będą nie tylko fantastyczne nagrody, ale także bezkolejkowe wejścia na Diabelski Młyn Allegro. Przygotujcie się na emocjonującą rywalizację i możliwość zdobycia wyjątkowych upominków. 
Tegoroczna scenografia strefy Allegro będzie udekorowana oryginalnym, zabytkowym Transporterem California, który stworzy niesamowitą atmosferę znaną z lat sześćdziesiątych.
Pol'and'Rock Festival 2023 to nie tylko wyjątkowa muzyka i niesamowite występy, to również niepowtarzalne atrakcje. Przygotujcie się na relaks, rozrywkę i niezapomniane przeżycia. Dołączcie do nas w dniach  3-5 sierpnia ii odkryjcie magiczny świat festiwalowej zabawy!