Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
eBilet z nowym prezesem zarządu

Jakub Jasiński, dotychczasowy dyrektor kategorii moda w Allegro, obejmuje stanowisko Prezesa Zarządu eBilet Polska Sp. z o.o., wiodącej platformy sprzedaży biletów online w Polsce. Wiceprezesem bez zmian pozostaje Bartek Troński.

Jakub Jasiński bogate doświadczenie w branży e-commerce zdobył pracując w renomowanych międzynarodowych firmach. Przed dołączeniem do Allegro, gdzie do tej pory pełnił funkcję dyrektora kategorii moda, odgrywał kluczową rolę w CCC przeprowadzając skuteczną transformację cyfrową i wdrażając model omnichannel do organizacji. Wcześniej pracował również w Sephora w Polsce oraz we Francji, w Paryżu, gdzie rozwijał strategie e-commerce dla krajów europejskich. Lata 2009-2013 spędził w Tchibo Warszawa zajmując się głównie rozwojem sprzedaży internetowej.
Objęcie stanowiska szefa eBilet przez Jakuba Jasińskiego wiąże się z dynamicznym rozwojem serwisu i chęcią wykorzystania potencjału przepływu użytkowników między swoistymi liderami tj. Allegro oraz eBilet.pl, co pozwoli przynieść dodatkowe korzyści klientom i organizatorom wydarzeń.

Dla osiągnięcia ambitnych celów eBilet kluczowe będzie zwiększanie dostępności wśród potencjalnych klientów poprzez promocję wydarzeń na Allegro, przedsprzedaże dla klientów Allegro Smart!, wykorzystanie doświadczeń w temacie personalizacji oraz optymalizacja ścieżek użytkownika. To pozwoli na jeszcze wygodniejsze i bezproblemowe zakupy, które zamienią się w późniejsze niezapomniane przeżycie podczas eventu. eBilet to niezwykle zżyty i ambitny zespół. Jestem szczęśliwy, że mogę być jego częścią i wierzę, że już niebawem zaskoczymy klientów i organizatorów nowymi funkcjonalnościami.

Jakub Jasiński, prezes zarządu eBilet

Lider na rynku serwisów biletowych w Polsce wchodzi w nową erę

Zmiana w zarządzie zbiegła się z największym projektem eBilet w historii. Spółka będąca częścią grupy Allegro odpowiedzialna jest za przedsięwzięcie sprzedaży biletów na polskie koncerty z trasy The Eras Tour bijącej rekordy popularności światowej artystki Taylor Swift. Spełnienie wymagań bezpieczeństwa, wprowadzenie rozwiązań technologicznych zwiększających wydajność i pozwalających na przyjęcie setek tysięcy fanów z całego świata na platformie, a finalnie historyczna sprzedaż trzech koncertów jednego artysty, trzy dni z rzędu, na PGE Narodowym dowodzą, że eBilet jest godnym zaufania partnerem.

To są momenty, dla których warto być częścią eBilet. Jesteśmy pewni, że wieloletnie doświadczenie Jakuba w budowaniu strategii i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w e-commerce będzie stanowić nieoceniony wkład w dalszy rozwój eBilet.pl oraz realizację kolejnych projektów tak dużego kalibru.

Bartek Troński, wiceprezes zarządu

Jakub objął rolę prezesa eBiet z końcem czerwca tego roku. Dotychczasowa General Managerka, Edyta Sidwa po 5 latach odchodzi z Allegro. eBilet należy do Grupy Allegro od 2019 roku.