Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Odzież męska, zestawy kosmetyków czy elektronika - czyli co najczęściej wybierają klienci Allegro na Dzień Ojca
Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami, a w wyszukiwarce Allegro coraz częściej pojawiają się słowa, które ewidentnie wskazują na to, że poszukiwanie prezentów już trwa, np. “tata”, “ojciec”, “dzień ojciec” czy “dzień tata”. Najpopularniejszymi produktami, które lądują w koszykach klientów są: kubki, odzież męska, zestawy kosmetyków, elektronika czy perfumy. 
Platforma przygotowała dla swoich klientów specjalną kampanię na Dzień Ojca. Klienci mogą znaleźć wiele inspiracji i atrakcyjnych ofert z najpopularniejszych kategorii, takich jak np. dom i ogród, elektronika, zdrowie i uroda, moda, motoryzacja czy supermarket na specjalnej stronie: https://allegro.pl/strefa/prezenty/dla-taty
Co więcej, produkty z oznaczeniem “Gwarancja najniższej ceny” dają klientom pewność, że na Allegro znajdą najtańsze oferty. Platforma codziennie porównuje ceny setek tysięcy ofert w kilkunastu najpopularniejszych sklepach internetowych. Jeśli w ciągu 72 godzin od zakupu produktu na Allegro kupujący znajdzie tańszą ofertę i zgłosi się do Allegro, otrzyma zwrot różnicy w cenie w postaci kuponu do wykorzystania na Allegro. Maksymalna łączna kwota takiego zwrotu podczas trwania akcji to aż 200 zł!

Wybrane prezenty w wymarzonych cenach na Allegro: