Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Nowa trasa Mroza z serii MTV Unplugged - przedsprzedaż dla klientów Allegro

Mrozu ogłasza trasę w wersji „bez prądu” aż w 13 polskich miastach. Już tej jesieni będzie można usłyszeć go m.in. w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Lublinie czy Gdańsku. Właśnie wystartowała specjalna przedsprzedaż biletów na eBilet.pl dedykowana dla posiadaczy Allegro Smart!. Sprzedaż regularna rozpocznie się 31 maja o godzinie 12:00 również na eBilet.pl.

Kolejna trasa Mroza będzie bez prądu

W kwietniu tego roku Mrozu wziął udział w nagraniu 14. edycji MTV Unplugged. Dwa tygodnie później zgarnął 5 Fryderyków, we wszystkich kategoriach w których był nominowany, w tym za Artystę Roku i za Album Roku - „Złote Bloki”. Hity między innymi z tej płyty, ale i ze starszej dyskografii artysty wybrzmiały na niezwykłym koncercie MTV Unplugged w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. „MTV Unplugged” to kultowa seria koncertów pełnych niepowtarzalnej, muzycznej energii, podczas których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w nowych, akustycznych aranżacjach. Podczas nadchodzącej trasy publiczność będzie miała szansę posłuchać dobrze znanych utworów w zupełnie nowych aranżacjach i przekonać się, że energetyczne szaleństwo Mroza wcale nie pochodzi z prądu! Na scenie pojawią się również wyjątkowi goście.

Skorzystaj z przedsprzedaży!

Właśnie wystartowała przedsprzedaż wejściówek na koncerty z trasy Mrozu MTV Unplugged.  Specjalna akcja potrwa 24 godziny i zakończy się 31 maja o 11:59 lub w momencie wyczerpania puli biletów. Aby skorzystać z wcześniejszej możliwości zakupu, trzeba być klientem Allegro posiadającym pakiet Smart!. Jak dokonać zakupu w kilku krokach?
  1. Wejdź na https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/mrozu
  2. Spośród 13 koncertów trasy Mrozu MTV Unplugged wybierz interesujące Cię miasto
  3. Wskaż miejsce na planie sali i kliknij "Rezerwuj"
  4. Zaloguj się do serwisu przy użyciu konta Allegro z aktywną usługą Allegro Smart!
  5. Uzupełnij formularz transakcyjny
  6. Ciesz się biletami na Mrozu MTV Unplugged!
image_processing20230530-4102327-1yapxtq.png
Regularna sprzedaż biletów ruszy jeszcze tego samego dnia (31 maja) o godz. 12:00 na eBilet.pl.