Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Marki Coty oficjalnie na Allegro!

Obecność znanych i cenionych marek na Allegro, to już norma. Ostatnio do grona firm prezentujących swoje produkty na platformie dołączyła Coty – jedna z największych i najbardziej znanych firm kosmetycznych.

Allegro od lat jest wiarygodnym partnerem biznesowym, dającym firmom możliwość prezentacji swoich produktów, docierania do ogromnej liczby klientów i idealnym środowiskiem do informowania o dodatkowych promocjach.
Coty to jeden z liderów branży beauty, który stawia sobie za cel dostarczanie konsumentom najlepszych produktów pozwalających wyzwalać prawdziwe piękno. Bogata historia i chęć rozwoju sprawiła, że firma wciąż rozbudowuje swoje portfolio o nowe, znane marki. Kolejnym krokiem jest uruchomienie sprzedaży w najpopularniejszym serwisie zakupowym w Polsce.
Oficjalny sklep Coty na Allegro to już niemal 400 ofert z opcją szybkiej dostawy i możliwością skorzystania z przywilejów pakietu Smart!, a także płatności przy użyciu Allegro Pay. W ofercie sklepu klienci znajdą m.in. kosmetyki do makijażu i pielęgnacji ciała, perfumy popularnych marek czy lakiery do paznokci.
Sklep Coty na Allegro