Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Wciąż zastanawiasz się, co na Dzień Dziecka? Allegro podpowiada, co kupić

Lato już tuż-tuż, dlatego planując prezent na Dzień Dziecka, warto wyposażyć pociechę w to, co umili jej czas spędzany na świeżym powietrzu. W ramach kampanii Allegro, która potrwa jeszcze do 1 czerwca, na specjalnej stronie znaleźć można szereg inspiracji na nietuzinkowe prezenty dla najmłodszych. 

Znakomitym pomysłem dla pełnych energii maluchów będzie skipper, czyli hula hop na nogę. Ta gra zręcznościowa to gwarancja świetnej zabawy dla dzieci, które chętnie spędzają czas w ruchu. Dzięki prostej konstrukcji, zabawa jest prosta - wymaga jednak niezłej koordynacji ruchowej! Chcesz ten świąteczny czas spędzić wspólnie ze swoją pociechą? Wybierz kolorowy latawiec - wzbicie go w powietrze to nie lada wyzwanie nie tylko dla najmłodszych, ale i dla dorosłych. Tak samo dużo frajdy sprawi Wam też z pewnością wspólne puszczanie baniek. A dzięki specjalnej maszynie do tych mieniących się bąbelków za jednym razem może powstać ich na tyle dużo, że złapanie wszystkich wcale nie będzie proste!
Więcej inspiracji na prezenty na Dzień Dziecka znaleźć można na stronie kampanii dostępnej pod linkiem: https://allegro.pl/strefa/prezenty/dla-dziecka