Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Trzęsienie ziemi oznajmia nadejście najmroczniejszego z dni w historii Sanktuarium - premiera Diablo jest blisko!

Przygotuj się na spotkanie z Lilith i jej poplecznikami, odbierz swój egzemplarz gry tuż po północy z automatu paczkowego One Box by Allegro.

W tajemnicy przed wrogami Sanktuarium, Allegro przygotowało wyjątkową ofertę dla bohaterów, którzy pragną wkroczyć do świata Diablo jako pierwsi. Pula kopii, oznaczonych znakiem "Nocna Premiera", skryta jest w zielonych automatach paczkowych One Box i będzie do wydania przed oficjalną premierą 6 czerwca. Już minutę po północy, barbarzyńcy, druidzi, nekromantki, łotrzyce i czarodziejki będą mogli rozpocząć swoją ponurą podróż.
Zrzut ekranu 2023-05-18 o 16.09.23.png
Najbardziej gorliwi wyznawcy mogą kupić czwartą część legendarnego Diablo w przedsprzedaży od 18 do 30 maja. By uzyskać wersję "pudełkową" z bezpłatną dostawą do automatu One Box by Allegro, wystarczy skierować się do podziemi strony Nocnych Premier. Już minutę po północy, gra czekać będzie, za zasłoną gęstwiny bluszczu spowijającego One Box. Odebrać można ją bez ryzyka uruchomienia pułapki - zdalnie - lub za pomocą tajemnych run zwanych kodami odbioru.
Ale to nie wszystko, śmiałkom chcącym stawić czoła Pani Ciemności! Allegro wyposażyło swój quest log (zwany również aplikacją) w magiczną moc, która pozwoli Wam w prosty sposób śledzić podróż Waszej kopii gry… W aplikacji kliknij ikonę ciężarówki. To tam znajdziesz listę przedmiotów, które oczekują na odbiór.  
Diablo 4 to nowa gra z kultowej serii hack and slash. Wciel się w bohatera i zmierz się z hordami demonów, mroczne pustkowia i lochy przemierzając, skarby zbierając i rozwijając swoje umiejętności w walce z przerażającym złem. Przygotuj się na epicką podróż!
Sprawdź Nocne Premiery Allegro
Zrzut ekranu 2023-05-18 o 16.08.54.png
Nie strać tej wyjątkowej okazji, wojowniku! Przyłącz się do Nocnej Premiery Diablo 4 z Allegro One Box i stąpaj ścieżką pogromcy mroku jako jeden z pierwszych, którzy przekroczą progi Sanktuarium. Zdobądź swój egzemplarz i rozpocznij swoją ponurą przygodę już minutę po północy w dniu premiery.