Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Aktywny wypoczynek dzięki Allegro i Sportano.pl

Na platformie zakupowej Allegro pojawił się sklep Sportano.pl, który oferuje szeroki asortyment sprzętu i odzieży do każdej dyscypliny sportowej. Już teraz miłośnicy i miłośniczki aktywnego wypoczynku mogą w jednym miejscu znaleźć ponad 600 najbardziej rozpoznawalnych marek sportowych. 

Quiksilver, Mizuno, Jack Wolfskin, Orbea, Kellys czy Joma to tylko niektóre marki, które są już dostępne dla użytkowników Allegro dzięki współpracy ze sklepem multibrandowym Sportano.pl. Jego oferta jest aktualizowana kilka razy w tygodniu, dzięki czemu klienci mają zawsze dostęp do produktów  z bieżących i najnowszych kolekcji.
Niezależnie od tego, czy stawiają na poranny trening biegowy, wieczorny wypad na rolki z przyjaciółmi, czy organizują rodzinne wycieczki rowerowe za miasto – użytkownicy Allegro będą mogli w prosty sposób znaleźć niezbędne akcesoria sportowe, sprzęt i odzież. Dodatkowo Sportano.pl gwarantuje szybką wysyłkę zamówionych produktów (do 24 godzin) oraz 30 dni na darmowy zwrot. Tej wiosny aktywny wypoczynek stał się dostępny na wyciągnięcie ręki!
Oficjalny sklep Sportano.pl na Allegro – dostępny również w aplikacji mobilnej.