Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Przedsprzedaż biletów na Męskie Granie 2023 tylko dla klientów Allegro Smart!

Męskie Granie powraca z 14 koncertami do 7 polskich miast. W ramach 14. już edycji, ciesząca się niesłabnącą popularnością trasa festiwalowa, zawita do Szczecina, Poznania, Warszawy, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Żywca. 12 kwietnia o 12:00 rusza przedsprzedaż biletów dla klientów Allegro Smart!. 

Jedyna taka trasa festiwalowa na świecie

Męskie Granie od lat stanowi miejsce spotkań fanów najlepszej polskiej muzyki. Już tego lata na dwóch scenach zaprezentują się najlepsi polscy artyści zarówno ci znani z poprzednich edycji Męskiego Grania, jak i zupełnie nowi reprezentanci młodego pokolenia. Podobnie jak w ubiegłym roku koncerty będą odbywały się w piątki i soboty. Każdy dzień to zupełnie zupełnie inny program – nie zabraknie nowości i debiutów oraz nieoczekiwanych połączeń muzycznych. Męskie Granie Orkiestrę 2023, której skład poznamy w maju, będzie można usłyszeć w każdą sobotę. Organizatorzy zapowiadają również zupełnie nowy format jako zwieńczenie piątkowych koncertów! Cały line-up Męskiego Grania zostanie zaprezentowany już wkrótce.
Jak skorzystać z przedsprzedaży?

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 12 kwietnia o 12.00 i potrwa do 23.59 lub do wyczerpania puli. Tego dnia bilety będą mogli zakupić jedynie użytkownicy Allegro posiadający usługę Allegro Smart!, Smart! Student lub Smart! na start!, wchodząc na dedykowaną stronę wydarzenia: https://allegro.pl/kampania/przedsprzedaz. Kliknięcie w baner „Kup bilet” przekierowuje do formularza transakcji w serwisie eBilet.pl. 

Allegro Smart! to usługa, dzięki której każdy może cieszyć się z darmowych i nielimitowanych dostaw oraz dostępu do specjalnych okazji czy przedsprzedaży. Usługa Allegro Smart! jest płatna 59,90 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie. Do programu lojalnościowego można dołączyć na stronie: https://allegro.pl/smart. 

Otwarta przedsprzedaż biletów dla wszystkich fanów trasy wystartuje 13 kwietnia, również o 12.00 na eBilet.pl. Płatność za bilety – zarówno 12, jak i 13 kwietnia – będzie możliwa wyłącznie za pomocą BLIKA. Bilety jednodniowe będą dostępne w cenie 239 zł, a karnety dwudniowe – w cenie 419 zł. Na jeden koncert klient może zakupić maksymalnie 4 bilety.

Płatność za bilety – zarówno 12, jak i 13 kwietnia – będzie możliwa wyłącznie za pomocą BLIKA. Bilety jednodniowe będą dostępne w cenie 239 zł, a karnety dwudniowe – w cenie 419 zł. Na jeden koncert klient może zakupić maksymalnie 4 bilety.

Tego lata Męskie Granie odwiedzi następujące miasta:

16-17 czerwca – Szczecin, EPSD Aeroklub Szczeciński
23-24 czerwca – Poznań, Park Cytadela
7-8 lipca – Warszawa, Służewiec
21-22 lipca – Gdańsk, Polsat Plus Arena
4-5 sierpnia – Kraków, Muzeum Lotnictwa
11-12 sierpnia – Wrocław, Pola Marsowe
25-26 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem