Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Wiosenne zakupy? Najlepiej z promocjami podczas trwających właśnie Allegro Days!
Wystartowała kolejna odsłona Allegro Days - cyklicznego wydarzenia na Allegro, podczas którego kupujący mogą znaleźć najlepsze promocje na produkty w swoich ulubionych kategoriach. Akcja potrwa do środy 5 kwietnia: podczas trzech dni przecen wymarzone produkty będzie można upolować w cenach niższych nawet o 40%!
Dzięki Allegro Days kupujący zaoszczędzą zarówno robiąc codzienne czy przedświąteczne zakupy, jak i decydując się na większy wiosenny zakup. W atrakcyjnych, niskich cenach upolować można bowiem nie tylko kosmetyki, chemię, czy artykuły spożywcze, jak i prawdziwe perełki z kategorii takich jak np. elektronika czy wyposażenie domu. Znakomitym przykładem może flagowy iPhone 14 Plus w promocji dostępny za jedyne 4899 zł czy Tablet Blow Platinum TAB V22 w zestawie z akcesoriami za 699 zł. W niższych cenach nie zabraknie też artykułów, które na pewno przydadzą wiosną i latem, gdy za oknem wyższe temperatury - wśród nich są m.in. grill węglowy Angular z rusztem żeliwnym za 509 zł czy rower górski marki Kross za jedyne 1249 zł.
By znaleźć najlepsze promocje dla siebie, śledź stronę kampanii dostępną pod linkiem: https://allegro.pl/strefaokazji/allegro-days