Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Mały klik na Allegro, to wielki klik na rzecz 31. Finału WOŚP!

Jak co roku, użytkownicy Allegro mogą wspierać Finał WOŚP na kilka różnych sposobów, m.in. licytując i wystawiając przedmioty na aukcjach. Zeszłoroczne aukcje Allegro dla WOŚP zakończyły się kwotą 37 414 104,48 zł! Klienci Allegro wystawili wówczas ponad 190 tysięcy ofert!

Już 26 i 27 stycznia będziemy przemierzać Poznań tramwajem Allegro dla WOŚP, zachęcając do wspólnego działania i pomagania w walce z sepsą! Trasa widokowa trwa 40 minut i ma tylko 2 przystanki – rozpoczyna się na Wilczaku i kończy na ul. Unii Lubelskiej! 26.01 tramwaj będzie jeździł od 7 do 13, zaś 27.01 od 13 do 19! Dla pasażerów przygotowaliśmy drobne upominki, które wprowadzą nas w radosną atmosferę 31. Finału WOŚP. Przejazd jest bezpłatny i dostępny dla wszystkich! 
Szczegółowa trasa przedstawiona jest na mapie:
Każdy może włączyć się w działania na rzecz Fundacji na kilka różnych sposobów - biorąc udział w licytacjach, wystawiając własne przedmioty na aukcjach charytatywnych Allegro dla WOŚP, dorzucając kwotę podczas zakupów lub wpłacając pieniądze do wirtualnej puszki. Co ważne, wystawiać aukcje można do 11 lutego, zaś licytować do 12 lutego 2023 roku! 
Na aukcje.wosp.org.pl znaleźć można wyróżnione aukcje. Na stronie sprawdzać można również licznik, który na bieżąco pokazuje, ile już wspólnie zebraliśmy na rzecz 31. Finału WOŚP na Allegro. 
Mały klik na Allegro, wielki klik dla WOŚP!