Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Musical WE WILL ROCK YOU - pierwsza przedsprzedaż tylko w aplikacji Allegro!

Już 17 stycznia, tylko w aplikacji Allegro, rusza przedsprzedaż biletów na brytyjski musical WE WILL ROCK YOU. Specjalna akcja potrwa do 18 stycznia do godziny 23.59 lub do wyczerpania specjalnej puli biletów. Dostępne w tym czasie wejściówki będą mogli zakupić jedynie klienci aplikacji Allegro posiadający Allegro Smart! Regularna sprzedaż biletów rozpocznie się 19 stycznia. 

WE WILL ROCK YOU to brytyjski musical z piosenkami legendarnej grupy Queen i librettem Bena Eltona. Akcja dzieje się w zglobalizowanym świecie przyszłości, gdzie wszystkimi aspektami życia rządzi jedna, potężna korporacja. Posiadanie instrumentów muzycznych jest zakazane, muzyka jest bowiem wyrazem absolutnie niepożądanego indywidualizmu. Kilkoro buntowników, którzy w tajemnicy kultywują pamięć o przeszłości, nie chce pogodzić się z taką ponurą egzystencją i podejmuje walkę o wolność, miłość i rocka!
Już 17 stycznia, tylko dla klientów Allegro, rusza przedsprzedaż biletów na to wyjątkowe wydarzenie w Teatrze Muzycznym Roma. Spektakle będą odbywać się od 16 kwietnia aż do 16 lipca - do wyboru będzie aż 89 wydarzeń. Aby skorzystać z możliwości zakupu biletu wcześniej, trzeba mieć aplikację Allegro oraz aktywny pakiet Smart! (lub testowy pakiet Smart! na Start). Liczba biletów jest ograniczona, a każdy użytkownik może kupić maksymalnie 10 wejściówek. Regularna sprzedaż ruszy 19 stycznia w serwisie eBilet.pl. Dodatkowo Teatr Muzyczny Roma organizuje przedpremierowy spektakl zaplanowany na 14 kwietnia 2023 r. - bilety na to wydarzenie będą dostępne wyłącznie w kasie teatru od 19 stycznia.
Musical WE WILL ROCK YOU po raz pierwszy zaprezentowano na londyńskim West Endzie w roku 2002 i grano go tam nieprzerwanie przez 12 lat. Trafił także do wielu innych krajów świata. Znane wszystkim ponadczasowe przeboje grupy Queen oraz dynamiczna i pełna humoru fabuła zawsze wywołują niebywały entuzjazm widzów, którzy pod koniec przedstawienia zaczynają śpiewać razem z wykonawcami. Musical zamienia się wtedy w szalony rockowy koncert.
Pierwsza przedsprzedaż biletów w aplikacji Allegro na musical WE WILL ROCK YOU to fantastyczna okazja, by usłyszeć piosenki QUEEN w nieznanym kontekście, odkryć nowe znaczenia i elektryzujące, porywające i pełne energii brzmienia m.in. takich hitów jak m.in. „I Want To Break Free”, „Radio Ga Ga”, „I Want It All”, „We Are The Champions”, „Bohemian Rhapsody” czy tytułowy numer „We Will Rock You”. Warszawski Teatr Muzyczny ROMA przedstawi WE WILL ROCK YOU w autorskiej inscenizacji non-replica reżyserowanej przez Wojciecha Kępczyńskiego. Twórcą polskiego przekładu libretta i tekstów piosenek jest Michał Wojnarowski, a kierownictwo muzyczne spektaklu sprawuje Jakub Lubowicz.
Więcej informacji na temat przedsprzedaży znaleźć można na: https://allegro.pl/kampania/przedsprzedaz