Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Promocja! Zapisz kartę, zgarniaj monety
Ruszyła Promocja Monetowa 2022, dzięki której użytkownik posiadający kartę płatniczą zapisaną w systemie Allegro może otrzymać nawet 30 dodatkowych monet. Powołana przez największą polską platformę zakupową wraz z partnerami, Visa i Mastercard, ,,Koalicja Kartowa” to unikalny projekt, który promuje ideę zapisywania kart w serwisie. Dzięki temu zakupy w Allegro są jeszcze wygodniejsze, szybsze i bezpieczniejsze.
Zakupy na Allegro jeszcze wygodniejsze
A gdyby tak móc zapłacić za zakupy w Allegro jednym kliknięciem? To możliwe dzięki zapisanej karcie płatniczej w Allegro. Koniec z logowaniem się do banku za każdym razem. Wystarczy jeden raz zapisać swoją kartę i korzystać z niej bez konieczności ponownego uwierzytelniania.
Promocja Monetowa — jak wziąć udział?
Allegro stawia na pierwszym miejscu wygodę i komfort kupowania, i zaprasza do wzięcia udziału w Promocji Monetowej. Aby wziąć w niej udział, wystarczy zapisać kartę płatniczą na swoim koncie użytkownika oraz skorzystać z niej po raz pierwszy. Można też zapłacić wcześniej zapisaną kartą, z której nie korzystało się od minimum roku. Zapisana karta jest zabezpieczona, bo wszystkie jej dane są zaszyfrowane i zdeponowane u certyfikowanego partnera.
Co w zamian?
Każdy zakup od kwoty 40 zł (nie licząc kosztu dostawy), opłacony zapisaną kartą zostanie nagrodzony dodatkowymi monetami. Co więcej, każdy kolejny zakup to jeszcze więcej monet!
  • 1 Moneta za pierwsze zakupy
  • 5 Monet za drugie zakupy
  • 9 Monet za trzecie zakupy
  • 15 Monet za czwarte zakupy
Promocyjne monety (których można zebrać maksymalnie 30) sumują się z tymi, które są możliwe do zdobycia w danej ofercie. Pojawią się one na koncie użytkownika najpóźniej 3 dni po zakończeniu kolejnych etapów promocji. Pierwszy etap trwa do 27 listopada, drugi zakończy się 1 stycznia.
Więcej szczegółów na temat promocji można znaleźć tutaj.