Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Allegro opiekunem ścieżki “Governance” w 19 edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Allegro dołącza do grona partnerów 19. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Zaopiekuje się ścieżką edukacyjną „G” (ang. governance – ład korporacyjny). Organizatorem jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Udział w programie jest bezpłatny.

Liga Odpowiedzialnego Biznesu to pierwszy w Polsce bezpłatny program edukacyjny z zakresu odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju przeznaczony dla studentek i studentów z całego kraju. Udział w półrocznym programie mogą wziąć osoby studiujące dowolny kierunek. Organizatorem jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu, partnerem strategicznym Bank BNP Paribas, a opiekunami ścieżek tematycznych są Stena Recykling, Ergo Hestia oraz Allegro.
LOB19_cytat_Marta Miklaszanska (2).png
Celem programu jest budowanie nowych kadr menedżerskich oraz popularyzacja wiedzy w zakresie ESG, CSR i zrównoważonego rozwoju oraz łączenie biznesu z młodymi ludźmi wchodzącymi na rynek pracy.
Program skierowany jest do studentek i studentów wszystkich kierunków, z całego kraju. Nie jest wymagana szeroka wiedza ani doświadczenie w obszarze odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju, a jedynie zainteresowanie tą tematyką i chęć związania z nią swojej przyszłości zawodowej. Udział w programie nie wiąże się z żadnymi opłatami.
Rekrutacja do programu na stronie: https://odpowiedzialnybiznes.pl/lob/edycja-2022-2023/