Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Allegro pomoże założyć firmę i otworzyć sklep na platformie - rusza program StartUp Asystent

Dzięki programowi StartUp Asystent osoby zainteresowane rozpoczęciem sprzedaży w internecie otrzymają pomoc ekspertów w pierwszych krokach działalności. Program oferuje bezpłatne wsparcie już na etapie rejestracji firmy, a także pomoc w jej późniejszym prowadzeniu. Wystarczy umówić się na darmowe spotkanie z konsultantem. Rozpoczęcie działalności razem z Allegro to także szereg korzyści dodatkowych takich jak m.in. Program powitalny i bezprowizyjna sprzedaż na platformie nawet przez pierwsze 90 dni działalności.

StartUp Asystent to nowatorski program Allegro wspierający przedsiębiorców krok po kroku, już od samego początku ich działalności. Jest on realizowany we współpracy z CashDirector i zapewnia pomoc ekspertów firmy w procesie rejestracji nowej działalności, założeniu firmowego rachunku bankowego, a także rejestracji VAT oraz ZUS. Program oferuje także wsparcie w bieżącej księgowości oraz wskazówki w zakresie optymalnego prowadzenia nowego biznesu. Wszystko to bezpłatnie i bez konieczności wychodzenia z domu.
Dzięki programowi StartUp Asystent osoby rozpoczynające sprzedaż na Allegro zyskują także szereg dodatkowych korzyści. Program powitalny obejmuje możliwość sprzedaży nawet ze 100% zniżką na prowizję w pierwszych 90 dniach nowej działalności na Allegro. Daje również dostęp do usług Allegro stworzonych z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach, m.in. Allegro Pay Business i One Fulfillment. Pierwsza oferuje odnawialne środki na zakupy firmowe do 10 000 złotych z płatnością odroczoną o 30 bądź nawet 60 dni. Z kolei One Fulfillment zadba o zaplecze logistyczne nowej firmy, kompleksowo odpowiadając za ten obszar - od magazynowania produktów, po realizację zamówień.

Jesteśmy pierwszym marketplacem, który oferuje swoim partnerom tak kompleksowe wsparcie w prowadzeniu biznesu. Nie tylko tworzymy rozwiązania do bieżącego zarządzania sprzedażą i rozwoju firmy, ale ułatwiamy ten pierwszy, najważniejszy krok - rozpoczęcie działalności. Program StartUp Asystent pozwala znacząco ograniczyć bariery wejścia stojące przed nowymi przedsiębiorcami, wyposażając ich w niezbędne zaplecze i wiedzę ekspercką, które pozwalają bez obaw rozpocząć prowadzenie własnego biznesu.

Marcin Półchłopek, Merchant Management Director w Allegro

StartUp Asystent to program, który kompleksowo i krok po kroku wspiera przedsiębiorców w rozpoczęciu, a następnie w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Przedsiębiorcy otrzymują przy tym profesjonalne rozwiązania, które w skuteczny i nowoczesny sposób pozwalają na rozwój i zarządzanie firmą. To szczególnie cenne w coraz bardziej skomplikowanym otoczeniu ekonomicznym. Allegro to lider rynku i zaufany partner, a współpraca z nim to dla nas kolejny krok w kierunku rozwoju usług dla przedsiębiorców w Polsce.

Łukasz Bystrzyński, Managing Director, International Markets w CashDirector SA

Więcej informacji o programie można znaleźć na stronie: https://allegro.pl/kampania/startup