Home pageAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyPress kits EN
Gessler, Żebrowska i Musiał zostali sąsiadami. Trwa nowa kampania marketingowa Allegro.

Do najnowszej kampanii marketingowej Allegro zaprosiło najpopularniejsze gwiazdy polskiego show-biznesu: Magdę Gessler, Olę Żebrowską oraz Macieja Musiała z mamą, Anną Musiał. Jedna z największych firm e-commerce w Europie wyraźnie zaznacza swoją obecność w świecie social mediów i polskiego show-biznesu. Twoje Allegro ma być inspiracją do poszukiwania własnych pasji i ułatwiania ich realizacji, dzięki prostym i szybkim zakupom.

Najnowsza kampania pod hasłem Twoje Allegro koncentruje swoje działania wokół trzech filmów. Głównym planem każdego z nich jest ciasna winda jednej z warszawskich kamienic. To właśnie w niej słynna restauratorka Magda Gessler spotyka aktora Macieja Musiała z mamą oraz mnóstwem paczek z Allegro, a influencerka Ola Żebrowska ujawnia Maćkowi swoje sekretne pasje. Produkcje wyreżyserował wyjątkowy duet Andiamo: Mateusz Erdmann i Michał Więckowski.
Twoje Allegro3.jpgTwoje Allegro2.jpgTwoje Allegro4.jpg
Kampania Twoje Allegro podkreśla prostotę i szybkość zakupów, a także wskazuje Allegro jako miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek, pasję, zawód, czy wielkość rodziny. Trwająca akcja to także angażujące aktywacje w kanałach social media bohaterów. Nie zabrakło też specjalnego landing page’a (twoje.allegro.pl), który pozwala przekonać się, co było w paczkach zamawianych przez gwiazdy i wybrać coś dla siebie, korzystając z rekomendacji. W ramach kampanii celebryci zorganizowali również konkursy na swoich kanałach social media, w których można było wygrać 30-dniowy pakiet Allegro Smart!, czyli dostęp do usługi nielimitowanych darmowych dostaw i zwrotów, a także do specjalnych ofert (Smart! Okazje).
Kampania, która potrwa do połowy grudnia, będzie wspierana przez 20 dodatkowych influencerów. Za kreację odpowiada agencja Albo Albo.