Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Nocna Premiera FIFA 23 z One Box za nami!
Warszawa, 30 września, minuta i 4 sekundy po północy - pierwszy klient  odebrał grę z serii FIFA 23 w ramach Nocnych Premier Allegro dostarczanych do zielonych automatów One Box.  Do otwarcia pierwszych sklepów o 8:00 rano, już 53,43% zamówionych gier trafiło do fanów popularnej "kopanki".
Nocne Premiery Allegro z dostawą do zielonego automatu One Box

Nocne Premiery Allegro z dostawą do zielonego automatu One Box

Nocne Premiery to specjalna akcja Allegro przygotowana dla wszystkich tych, którzy nie chcą czekać na poranne otwarcie sklepów by cieszyć się premierowym produktem. Pierwsza edycja akcji obejmowała specjalną pulę gier FIFA 23 w ofertach oznaczonych etykietą “Nocna premiera”. Zostały błyskawicznie dostarczone do zielonych automatów One Box by klienci mogli odebrać je tuż po północy 30 września.
Grę w wersji “pudełkowej” z darmową dostawą do zielonego One Box by Allegro można było zamówić na stronie Nocnych Premier, a od momentu, gdy kurier umieścił już przesyłkę w One Box, klient w Szczegółach zakupu widział licznik odmierzający czas do premiery, a już minutę po północy mógł odebrać ją zdalnie lub za pośrednictwem kodu odbioru. Poniżej kilka faktów o Nocnej Premierze FIFA 23 w One Box.
Zobaczcie co działo się tej nocy:

Seria FIFA stała się legendą i nawet osoby, które nigdy nie interesowały się światem gier, na pewno zetknęły się z popularnymi rozgrywkami na wirtualnej murawie. Nie dziwi zatem ogromne zainteresowanie, nie tylko tym, co EA Sports przygotowało na kolejny sezon rozgrywek, ale także tym, by jak najszybciej rozegrać pierwszy mecz.