Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Odbierz FIFA 23 minutę po północy z zielonego automatu One Box by Allegro

Allegro przygotowało specjalną ofertę dla fanów e- sportu, którzy nie mogą doczekać się rozegrania pierwszego meczu w FIFA 23. Specjalna pula gier, z ofert oznaczonych etykietą “Nocna premiera”, trafi do zielonych automatów One Box jeszcze przed premierą 30 września i tylko w nich będzie do odbioru już minutę po północy. Przedsprzedaż kultowej gry na Allegro potrwa od 12 do 26 września.

Grę w wersji “pudełkowej” z darmową dostawą do zielonego One Box by Allegro można zamówić na stronie Nocnych Premier. Od momentu, gdy kurier umieści już przesyłkę w One Box, klient w Szczegółach zakupu zobaczy licznik odmierzający czas do premiery, a już minutę po północy będzie mógł odebrać ją zdalnie lub za pośrednictwem kodu odbioru.
Seria FIFA stała się legendą i nawet osoby, które nigdy nie interesowały się światem gier, na pewno zetknęły się z popularnymi rozgrywkami na wirtualnej murawie. Nie dziwi zatem ogromne zainteresowanie, nie tylko tym, co EA Sports przygotowało na kolejny sezon rozgrywek, ale także tym, by jak najszybciej rozegrać pierwszy mecz.
Zrzut ekranu 2022-09-12 o 09.38.12.png
W najnowszej wersji uwagę przyciąga wprowadzona po raz pierwszy możliwość prowadzenia klubowych drużyn kobiecych i poświęcone im ligi oraz Puchar Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Kobiet w Australii i Nowej Zelandii. Łącznie w grze pojawi się ponad 19 tysięcy zawodników i zawodniczek, 100 stadionów, ponad 700 drużyn i 30 lig.
Fani serii  FIFA, w jej nowej odsłonie odnajdą sporo dobrze znanych im elementów, takich jak udoskonalone animacje HyperMotion. FIFA 23 na Allegro dostępna będzie w wersjach na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. 

Do gier zamówionych w przedsprzedaży klienci otrzymają kod* z dodatkami. 

* wysyłka kodów odbędzie się do 7 dni po premierze

Do gier zamówionych w przedsprzedaży klienci otrzymają kod* z dodatkami. * wysyłka kodów odbędzie się do 7 dni po premierze