Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Szkoła wystartowała! A 5.10.15 jest na Allegro!
5.10.15 to polski brand, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Od ponad 28 lat z powodzeniem tworzy produkty dla najmłodszych łącząc słodki i ujmujący świat dziecka z modą i panującymi trendami.

Marka 5.10.15 rozpoczęła współpracę z platformą Allegro wprowadzając szeroki wybór zabawek w kategorii “dziecko”. Pojawienie się znanego i lubianego brandu szybko okazało się dużym sukcesem, dlatego w czerwcu 2022 r. 5.10.15 poszło o krok dalej wprowadzając szereg produktów odzieżowych, a tym samym zasilając kategorię “moda”.

Wszyscy użytkownicy Allegro poszukujący modnych i sezonowych produktów dla dzieci znajdą w oficjalnym sklepie marki wszystko, czego potrzebują, zaczynając od szerokiej selekcji bestsellerowych t-shirtów, krótkich spodenek, czy sukienek, kończąc na akcesoriach i kapciach potrzebnych szczególnie w okresie rozpoczynającego się roku szkolnego.

Dzięki współpracy Allegro i 5.10.15 na pewno nowy rok szkolny będzie zarówno modny, ale i wygodny, pamiętając o tym, że marka przywiązuje bardzo dużą uwagę do jakości wykonania swoich produktów.

Oficjalny sklep 5.10.15 na Allegro.