Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Zakupy na Allegro: dostajesz to, czego chcesz, albo zwrot pieniędzy
  • Odświeżony Program Ochrony Kupujących to od teraz Allegro Protect.
  • Nowy program to gwarancja zwrotu wydanych środków w 48 godzin, przez dwa lata od zakupu.
  • Kwota rekompensaty za zakupy wzrasta do 20 tys. złotych.

Allegro Protect: ochrona kupujących na najwyższym poziomie

Allegro, największa platforma zakupowa w Polsce z ponad 250 milionami ofert, odwiedzana w każdym miesiącu przez ponad 20 milionów internautów, odświeża swój Program Ochrony Kupujących.
Allegro Protect to jeszcze więcej korzyści. Maksymalna kwota rekompensaty została podwojona do 20 tysięcy złotych. Wydłużony został także czas na składanie wniosków. Do tej pory kupujący mieli na to 180 dni, teraz aż 24 miesiące. Co więcej, Allegro deklaruje, że zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 48 godzin od pozytywnego rozpatrzenia wniosku.

Zaufanie to jedna z najważniejszych kwestii zarówno na etapie procesu zakupowego online, jak i już po jego zakończeniu. Kupujący mogą być pewni, że dzięki Allegro Protect są chronieni i otrzymają nasze wsparcie w odzyskaniu pieniędzy, gdy coś pójdzie nie tak. Więc bez obaw, załatwimy wszystko za ciebie

Jakub Kłoczewiak, Customer Experience Director w Allegro

Zakupy z pewnością? Mają!

Z uprawnień płynących z Allegro Protect będą mogli skorzystać wszyscy kupujący w serwisie, niezależnie od rodzaju konta, czy posiadania dostępu do usługi Smart! Oznacza to, że gdy klient nie otrzyma przesyłki, zamówiony produkt będzie uszkodzony lub niezgodny z opisem, lub kupujący będzie potrzebował innego wsparcia, rozwiązaniem będzie Allegro Protect.
Program w nowej odsłonie będzie promowany m.in. poprzez intensywną kampanię w telewizji, prasie, digitalu i social mediach, która potrwa do listopada.
Więcej informacji: https://allegro.pl/dla-kupujacych/allegro-protect