Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Bilety na rewelacyjny rodzinny spektakl Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” dostępne wcześniej tylko dla użytkowników Allegro Smart!

Oparty na znanym animowanym serialu familijnym spektakl Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” zawita jesienią do 8 polskich miast: Łodzi, Wrocławia, Szczecina, Katowic, Warszawy, Gliwic, Gdyni i Krakowa! Bilety na show z uwielbianymi na całym świecie pieskami będą dostępne na eBilet.pl. 30 sierpnia o godzinie 9:00 wystartuje dedykowana przedsprzedaż dla posiadaczy Allegro Smart!, która zakończy się 31 sierpnia o godzinie 8:00 lub w momencie wyczerpania puli biletów. Sprzedaż regularna rozpocznie się 1 września o godzinie 10:00.

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” to niezwykłe przedstawienie przepełnione akcją i muzyką, podczas którego cała rodzina będzie śpiewać i tańczyć razem z ulubionymi szczeniakami. Dajcie się wciągnąć w taniec Hop Hop Boogie, pomóżcie pieskom uratować panią burmistrz Goodway i wygrać wyścig!

Jak kupić bilety?

Już jutro (30 sierpnia), o godzinie 9:00 specjalnie dla klientów Allegro posiadających Allegro Smart! rozpocznie się przedsprzedaż biletów, która potrwa do godziny 8:00 w środę 31 sierpnia. Bilety będzie można kupić wchodząc na stronę poświęconą akcji: https://allegro.pl/kampania/przedsprzedaz. Kliknięcie w baner „Kup bilet” przekierowuje do formularza transakcji w serwisie eBilet.pl. Ogólnodostępna sprzedaż na eBilet.pl wystartuje 1 września o godzinie 10:00. Ceny biletów będą zaczynać się od 79 PLN, a ich liczba jest ograniczona. Aktywna usługa Allegro Smart! pozwala na zakup 8 biletów.Usługa Allegro Smart! kosztuje 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie, a w ramach promocji Smart! na Start jest bezpłatna. Osoby, które ją aktywują, w ciągu następnych 3 miesięcy mogą 5 razy skorzystać z darmowych przesyłek i zwrotów, a także zyskają dostęp do specjalnych okazji w Strefie Smart! i festiwalu zakupowego Smart! Week. Więcej na temat usługi znaleźć można na stronie: https://allegro.pl/smart.

Terminy spektakli

Od czasu debiutu w 2016 roku, Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” obejrzało już blisko 4,5 miliona widzów z ponad 40 krajów. Teraz ukochane postacie z bajki będzie można spotkać w ośmiu polskich miastach:
  • 29-30.10 - ŁÓDŹ, ATLAS ARENA  
  • 4-6.11 - WROCŁAW, HALA ORBITA
  • 11-13.11 - SZCZECIN, NETTO ARENA
  • 19-20.11 - KATOWICE, SPODEK
  •  25-27.11 - WARSZAWA, COS TORWAR
  • 3-4.12 - GLIWICE, ARENA GLIWICE
  • 9-11.12 - GDYNIA, GDYNIA ARENA
  • 16-18.12 - KRAKÓW, TAURON ARENA KRAKÓW
Za produkcję odpowiadają Alter Art Show, Nickelodeon i VStar Entertainment Group.