Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Sprzedaj to, czego nie potrzebujesz na Allegro Lokalnie i kup bilet na wymarzony festiwal
Lato to czas wielu interesujących festiwali muzycznych, organizowanych w całej Polsce. Udział w wymarzonym wydarzeniu wiąże się z przygotowaniami i wydatkami, m.in.: kupnem biletu, nowej stylizacji czy dojazdem na miejsce imprezy. Jeśli szukasz dodatkowych środków na zakup karnetu na wymarzony festiwal, warto przejrzeć szafy, szuflady, garaż i strych w poszukiwaniu niepotrzebnych i nieużywanych rzeczy. Dlaczego? Sprzedając je na Allegro Lokalnie zyskasz dodatkową gotówkę, którą będziesz mógł spożytkować na przyjemne spędzenie czasu wolnego.

Lato festiwali

Wakacje gwarantują mnóstwo okazji do celebracji muzycznych wydarzeń. Bo kiedy korzystać z imprez w plenerze jeśli nie teraz? Już w najbliższy weekend w Katowicach odbędzie się OFF Festival, a między 16 a 20 sierpnia fani muzyki będą bawić się podczas Kraków Live Festival i TOP of the TOP Festival w Sopocie. Nie brakuje także propozycji dla miłośników konkretnych gatunków, np. festiwale Rockowizna czy Jazz Around. Więc jeśli marzysz o muzycznym weekendzie dla siebie lub bliskich, zajrzyj na eBilet.pl, gdzie znajdziesz największą ofertę festiwali tego lata.

Sprzedaj i zyskaj dodatkowe pieniądze na rozrywkę

Chcesz posłuchać na żywo brzmień Brodki lub Tymka, wystarczy, że sprzedasz dwie bluzki z ubiegłego sezonu, a w tej cenie kupisz bilet jednodniowy na Amfitunes. Co oprócz odzieży można sprzedać na Allegro Lokalnie? Elektronikę, książki, zabawki, dekoracje do domu, gry rękodzieło, a nawet samochód czy nieruchomość! Sprzedający korzysta z tego samego konta, co na Allegro, a wystawiając przez aplikację Allegro Lokalnie można dodać ogłoszenie już w dwie minuty. Tylko kilka kliknięć dzieli Cię od zabawy pod sceną na koncercie ulubionego artysty.

Festiwalowy klimat znajdziesz na Allegro Lokalnie

Jeśli jesteś już w posiadaniu biletów, na Allegro Lokalnie możesz także kupić to, co najpotrzebniejsze podczas festiwalowego szaleństwa. Namioty, plecaki, materace, to od połowy czerwca jedne z najczęściej wyszukiwanych produktów. W serwisie dostępne są przedmioty od prywatnych sprzedających, dlatego ceny są nawet 60% niższe, niż nowych rzeczy. Takie zakupy są nie tylko przyjazne dla portfela - dajemy również drugie życie przedmiotom, które często są w bardzo dobrym stanie i mogą służyć komuś innemu przez długi czas.
Więcej o eBilet i Allegro Lokalnie: https://zobacz.allegrolokalnie.pl/razemzebilet