Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Kultowa marka VANS dostępna na Allegro
Znane marki modowe coraz częściej pojawiają się na marketplace’ach. Wchodzą one we współpracę z platformami sprzedażowymi w poszukiwaniu nowych możliwości prezentacji swoich produktów i rozszerzania bazy klientów oraz dodatkowej promocji. Allegro, jako solidny partner biznesowy zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoje działania w branży fashion, jak również dla marek rozpoznawalnych, o silnej już pozycji na rynku, to idealne miejsce do rozwoju.

Poszukując nowych marek, Allegro stawia przede wszystkim na ich rozpoznawalność, silne DNA oraz ponadczasowość. Tak właśnie narodził się pomysł współpracy z kultowym brandem znanym zarówno młodzieży, jak i starszemu pokoleniu - marką VANS.

Firma VANS dołączyła do Allegro w maju 2021. To brand mogący poszczycić się kilkudziesięcioletnią historią. Na początku znany przede wszystkim z solidnych, a zarazem lekkich trampek, które szybko okazały się “must have” wszystkich amatorów jazdy na deskorolce. W kolejnych latach, za sprawą poszerzenia oferty o ubrania oraz akcesoria, marka stała się już nie tylko obiektem pożądania riderów, ale na dobre zagościła w szafach wszystkich miłośników jakościowego i wygodnego streetwearu.

Dla wszystkich klientów Allegro poszukujących modnych i ponadczasowych produktów, marka VANS przygotowała specjalną selekcję modeli z kolekcji “Active” zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Kupujący znajdą w niej przede wszystkim kultowe modele trampek w wielu odsłonach kolorystycznych, mnóstwo akcesoriów (m.in. plecaki, piórniki, nakrycia głowy) i odzież idealną na co dzień - do szkoły, do pracy, i wszędzie tam, gdzie liczą się wygoda i modny wygląd.

Oficjalny sklep VANS na Allegro.