Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Strefa Allegro na Pol’and’Rock Festival 2022, czyli relaks i zabawa w jednym miejscu

Festiwal Pol’and’Rock 2022 rozpoczyna się już 4 sierpnia i potrwa aż do 6 sierpnia, tym razem na lotnisku w Czaplinku. Również w tym roku festiwalowicze będą mogli odwiedzić strefę Allegro, której głównymi atrakcjami będą wielkie koło młyńskie oraz strefa relaksu.

Kolejna edycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata powraca - fani rocka, aż przez 3 dni, będą mogli na żywo posłuchać ciężkich brzmień swoich ulubionych zespołów. Na Pol’and’Rock 2022 nie zabraknie również marki Allegro, która przygotowała dla uczestników wiele atrakcji w swojej strefie. Od lat najpopularniejszym symbolem Festiwalu jest wielkie koło młyńskie Allegro - nie zabraknie go również podczas tegorocznej edycji. Każdy festiwalowicz będzie mógł się nim przejechać i podziwiać panoramę miasteczka z góry. W części relaksu uczestnicy oprócz cienia znajdą również leżaki oraz tężnię z solankową mgiełką, która przyniesie orzeźwienie w upalne dni.
Festiwalowicze będą mogli spróbować swoich sił w wielkoformatowych wersjach popularnych gier takich jak - Twister, szachy, chińczyk czy żabki. Ponadto spragnieni rywalizacji uczestnicy mogą wziąć udział w meczu siatkówki plażowej i zgarnąć nagrody przygotowane przez Allegro Lokalnie. Na najmłodszych czekać będzie specjalna strefa dla dzieci. Nie zabraknie również zielonych automatów Allegro One Box, które będą kryły w sobie gadżety, m.in. takie jak: frisbee, skakanki czy powerbanki.
Allegro wspiera WOŚP od początku swojego istnienia. 22 lata współpracy przełożyły się na niemal 148 mln złotych przekazanych na konto Fundacji WOŚP.