Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Lato niskich cen na Allegro

Niskie ceny? Na Allegro mają! Lipiec to czas tanich zakupów na Allegro. Wybór nieustannie rośnie, ponieważ codziennie pojawiają się nowe gorące oferty.

Już w poniedziałek, 11 lipca, klienci Allegro mogą skorzystać z bogatej oferty na elektronikę w niskich cenach. Przykładowe oferty:
Dodatkowo klienci Allegro Smart! codziennie mogą wybierać spośród gorących ofert w ramach limitowanych Smart! Okazji.

Z kolei tysięcy specjalnych ofert z letniej wyprzedaży można szukać na stronie akcji. Festiwal letnich obniżek obejmuje najpopularniejsze kategorie na Allegro, takie jak elektronika, dom i ogród, zdrowie i uroda, motoryzacja, dziecko czy kultura. Klienci mogą wybierać wśród produktów takich marek, jak Sharp, Braun, Apple, De’Longhi.

Dodatkowo osoby, które dokonają zakupów w aplikacji w kategoriach elektronika lub ogród za minimum 500 złotych pomiędzy 11 a 14 lipca, dostaną 40 Monet Allegro do wykorzystania przy następnych zakupach.
Ekspresowe dostawy i wygodne płatności

Allegro oferuje swoim klientom ekspresowe dostawy do największej w Polsce, liczącej ok. 60 000 punktów odbioru sieci lub kurierem “pod drzwi”. Dodatkowo klienci posiadający pakiet Allegro Smart! mogą skorzystać z darmowych dostaw, pod warunkiem, że ich zamówienie od jednego sprzedającego przekroczy 40 zł. Usługa jest płatna 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie. W ramach akcji sadzenia lasów, za każde zamówienie z Allegro Smart! dokonane 11 lipca do Allegro One, zostanie posadzone drzewo.

Klienci mogą też skorzystać z wielu wygodnych opcji płatności. Jedną z nich jest Allegro Pay, prosta i bezpieczna usługa “kup teraz, zapłać później”, umożliwiająca odroczenie płatności za zakupy na Allegro lub rozłożenie ich na dogodne raty. Co więcej, każdy kupujący korzystający zarówno z Allegro Pay, jak i Allegro Smart!, może podzielić zakup na 3 raty 0 proc.