Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Bilety na jesienne koncerty Dawida Podsiadło wcześniej tylko dla posiadaczy Allegro Smart!

Pod koniec października rusza POST PRODUKCJA TOUR, najnowsza trasa koncertowa Dawida Podsiadło dedykowana nadchodzącemu albumowi. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się już 22 czerwca 2022 o godz. 12:00 i potrwa do 23 czerwca 2022 do godz. 11:59 lub do wyczerpania specjalnej puli. Dostępne w tym czasie wejściówki będą mogli zakupić jedynie klienci Allegro posiadający Allegro Smart!, w tym użytkownicy Smart! Student oraz Smart! na Start. 23 czerwca o 12:00 rozpocznie się regularna sprzedaż biletów.

Koncerty Dawida Podsiadło to zawsze wyjątkowe wydarzenia. Wiele z nich gromadzi nawet kilkadziesiąt tysięcy widzów, a bilety wyprzedają się na pniu, czego dowodem była ostatnia seria stadionowych występów. Jesienią artysta ponownie rusza w trasę, by zagrać w ośmiu miastach: Szczecinie, Gdańsku/Sopocie, we Wrocławiu, w Krakowie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu i w Warszawie.

W najbliższą środę, 22 czerwca, rusza przedsprzedaż wejściówek na poszczególne wydarzenia trasy POST PRODUKCJA TOUR. Specjalna akcja potrwa 24 godziny i zakończy się 23 czerwca o godzinie 11:59 lub do wyczerpania specjalnej puli. Aby skorzystać z możliwości zakupu biletu wcześniej, trzeba być klientem Allegro posiadającym pakiet Smart! (także Smart! Student lub Smart! na Start). Przedsprzedaż będzie obejmowała także wszystkich członków Allegro Family, z aktywnym Smartem na koncie organizatora. Regularna sprzedaż pierwszej transzy biletów ruszy 23 czerwca o godz. 12:00 w serwisie eBilet.pl.

Dzięki Allegro Smart! już ponad 5 milionów klientów robi zakupy łatwiej i przyjemniej. To usługa, dzięki której użytkownicy mają darmowe i nielimitowane dostawy do automatów paczkowych i punktów odbioru oraz przesyłki kurierskie, jeśli tylko wartość zamówienia od jednego sprzedającego przekracza 40 złotych. Usługą objętych jest aktualnie ponad 160 milionów ofert na Allegro, z czego 25 milionów z dostawą już dzień po zakupie, a kilka milionów - nawet tego samego dnia!

Usługa Allegro Smart! kosztuje 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie, a w ramach promocji Smart! na Start jest bezpłatna. Osoby, które ją aktywują, w ciągu następnych 3 miesięcy mogą 5 razy skorzystać z darmowych przesyłek i zwrotów, a także zyskają dostęp do specjalnych okazji w Strefie Smart! i festiwalu zakupowego Smart! Week. Więcej na temat usługi znaleźć można na stronie: https://allegro.pl/smart.

Jak kupić bilet?
Wchodząc na stronę poświęconą akcji: https://allegro.pl/kampania/przedsprzedaz. Kliknięcie w baner „Kup bilet” przekierowuje do specjalnego formularza transakcji w serwisie eBilet.pl. Aktywna usługa Allegro Smart! pozwala na zakup 8 biletów. W przedsprzedaży dostępne będą bilety imienne  w cenie od 79 zł. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Tegoroczne, jesienne koncerty Dawida Podsiadło w ramach trasy POST PRODUKCJA TOUR:
  • 30.10.2022 – Netto Arena Szczecin,
  • 05.11.2022 – ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot,
  • 07.11.2022 – Hala Stulecia Wrocław,
  • 10.11.2022 – TAURON ARENA Kraków,
  • 12.11.2022 – MCK Katowice,
  • 24.11.2022 – Atlas Arena Łódź,
  • 30.11.2022 – MTP Poznań (Pawilon 3A),
  • 06-07.12.2022 – COS Torwar Warszawa.