Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Allegro na Targach Home Decor i Meble Polska
Po kilku latach spotkań online i telefonicznych, powoli ponownie pojawiają się okazje do spotkań w cztery oczy. Jednym z wydarzeń, które powracają w formie offline są  targi Home Decor i Meble Polska na MTP, które odbędą się już w najbliższy wtorek i na których obecne będzie również Allegro! Ta impreza to nie tylko okazja do pokazania swojego asortymentu dla producentów i dystrybutorów, czy poznania trendów na 2022 rok. Są to również imprezy towarzyszące - a wśród nich także Bloggers Zone.
Bloggers Zone, to cykliczne spotkania dla osób zawodowo i hobbystycznie związanych z szeroko rozumianą branżą wnętrzarską i designem. W tej edycji będziecie mieli okazję posłuchać prelekcji o sztuce we wnętrzach, Home Stagingu czy trendach w świecie designu. Dodatkowo ekspertki Allegro z kategorii Dom i ogród przedstawią obraz polskiego konsumenta. Czy nadal naszym faworytem we wnętrzach jest biel i dąb sonoma? Czy jeśli wybieramy dywan to nadal jest to najczęściej szary prostokąt, a pościel dziecięca musi być koniecznie z bohaterami Psiego Patrolu?
Jeśli prowadzicie własny biznes związany z wyposażeniem wnętrz i chcecie dowiedzieć się czy i co zmieniło się w sposobie korzystania z platformy Allegro w czasie pandemii, czy Polacy zmienili swoje preferencje zakupowe oraz co jest dla nas ważne podczas procesu zakupowego, to zapraszamy dzisiaj na godzinę 12:00 do Bloggers Zone na terenie MTP. Po wszystkim, możemy usiąść na leżakach i porozmawiać już mniej oficjalnie o możliwościach i kierunku rozwoju rynku wyposażenia i meblarstwa w Polsce.