Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Allegro i Kubota łączą siły
Marki łączące siły to najważniejszy trend ostatnich lat w modzie. Nieczęsto natomiast zdarza się tworzyć dedykowaną kolekcję lub produkt we współpracy marki i marketplace’u.
Od dłuższego czasu Allegro obserwuje prężny rozwój kategorii Fashion, która pokazuje, że jeden z najpopularniejszych e-commerców w Polsce zna się na modzie i z powodzeniem podąża za aktualnie panującymi trendami. Dlatego też współpraca Kubota x Allegro to naturalna kolej rzeczy.
Bardzo ważna była tutaj ponadczasowość – połączenie sił z brandem świetnie odbieranym przez szeroką grupę konsumentów i dobrze znanym zarówno ludziom młodym, jak i starszemu pokoleniu. Kolejnym istotnym aspektem współpracy była również sama jakość produktu i wartość jaką wnosi. Allegro stara się wspierać lokalne biznesy i pokazywać, że to co polskie, jest po prostu dobre. Tak właśnie jest w przypadku kultowego już modelu, który stał się przedmiotem naszej współpracy. Nie ma wątpliwości, że jest to produkt lubiany i użytkowany przez pokolenia.
Marka Kubota obecna jest na Allegro od 2018 roku i zdecydowanie można powiedzieć, że to bardzo udana i pozytywna współpraca. Stąd też narodził się pomysł stworzenia czegoś wyjątkowego, łączącego stylistykę obu brandów. Tak powstał klasyczny klapek w kolorze… Allegro. Wybór ten nie był dla nikogo zaskoczeniem, a okazał się wręcz oczywisty dla obu marek. Nie bez znaczenia jest tutaj również fakt, że intensywny pomarańcz w tym sezonie zagościł w kolekcjach wielu projektantów m.in. Stelli McCartney, udowadniającym tym samym, że to absolutny must have w szafie każdej fashionistki.
Z założenia klasyczny model Kuboty miał być klapkiem typowo basenowym, ale szybko pokazał, że idealnie sprawdzi się również jako dodatek do codziennych, miejskich stylizacji. Dedykowany produkt powstały przy współpracy Kubota x Allegro na pewno znajdzie rzeszę fanów, którzy stworzą z nim modowe połączenie, pokazującym tym samy, że Klienci Allegro są gotowi na tego typu współpracę.