Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Allegro Lokalnie ma już dwa lata!
Allegro Lokalnie ma za sobą kolejny, udany rok działalności. Po dwóch latach jest jednym z kluczowych graczy na rynku e-commerce C2C oraz drugą najpopularniejszą platformą handlu okazjonalnego w Polsce. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka ciekawostek, a dla naszych kupujących i sprzedających wyjątkowe promocje.
Co sprzedają i kupują klienci C2C?
W 2021 roku najwięcej transakcji na Allegro Lokalnie odnotowano w kategoriach takich jak: Gry video (gry online, PC i gry na konsolę), Muzyka - płyty kompaktowe oraz Numizmatyka (Polska po 1945). Kupujący szukali też klocków LEGO, sprzętu audio oraz kart graficznych.
Od jachtu żaglowego po 600-letni miecz samurajski
Allegro Lokalnie to miejsce w którym można znaleźć pojedyncze przedmioty, często unikatowe, kolekcjonerskie, a czasem także zaskakujące. Z pewnością można do nich zaliczyć 600-letni miecz samurajski, makietę kolejową w skali H-0 (1:87) czy jacht Tango 780 Sport, które zostały wystawione na Allegro Lokalnie w 2021 roku.
Urodzinowe promocje
Z okazji kolejnego, udanego roku działalności Allegro Lokalnie zorganizowało dla swoich klientów dwie promocje. Wystawienie przedmiotu w czasie trwania promocji nagradzane jest kodem na bezpłatnego e-booka od Legimi. Do rozdania jest aż 80 000 kodów. Z kolei dla kupujących dostępna jest promocja Monetowa: za zakupy powyżej 20 zł kupujący otrzyma 5 Monet. Szczegóły promocji dostępne są tutaj.

Promocja trwa do 20 marca 2022 r. do godz. 23:59:59 lub do wyczerpania puli 130 000 Monet.