Strona głównaAktualnościInformacje prasoweArchiwumPodcastyMateriały do pobrania EN
Allegro wspiera fundacje i stowarzyszenia w zbiórkach na rzecz ofiar wojny w Ukrainie.

Jesteśmy głęboko wzruszeni zaangażowaniem i hojnością darczyńców! 💙💛 Wciąż wspólnie pomagamy mieszkańcom Ukrainy, a Allegro Group przekazuje kolejny 1 mln złotych na wsparcie ofiar wojny. 

Tą kwotę przekazujemy na działania Fundacji Ocalenie oraz Stowarzyszenia Homo Faber.
W ciągu 11 dni zebraliście za naszym pośrednictwem ponad 5 mln złotych! Jesteście niesamowici! Sytuacja zmienia się z minuty na minutę, ale już teraz możemy Wam powiedzieć, że - w sumie - na rzecz fundacji prowadzących zbiórki na Allegro Charytatywni wspólnie przekazujemy 7 milionów złotych.

Wszystkie informacje o zbiórkach znajdziecie na stronie charytatywni.allegro.pl/pomoc-ukrainie
Obecnie na Allegro - za pośrednictwem Allegro Charytatywni - możecie wspierać także zbiórki prowadzone m.in przez: PCPM - Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej, Polska Akcja Humanitarna (PAH), Siepomaga.pl, Polska Misja Medyczna dla Ukrainy, Fundacja Świętego Mikołaja, Fundacja Radia ZET, STOWARZYSZENIE TWOJE MIEJSCE "STM".
Jeżeli chcesz włączyć się w pomoc możesz:
➡️ Kupić cegiełkę na rzecz PCPM - Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej
➡️ Wystawić lub licytować przedmioty na Allegro Charytatywni. Cały dochód zostanie przekazany na rzecz danej wspieranej przez Ciebie Fundacji na charytatywni.allegro.pl
➡️ Założyć zbiórkę na Allegro Lokalnie - to świetne rozwiązanie dla lokalnych inicjatyw i zbiórek do 5 tys. złotych. Mogą je prowadzić także szkoły, przedszkola, stowarzyszenia i organizacje, które na co dzień nie zajmują się działaniami charytatywnymi, ale chcą wesprzeć lokalne działania. Więcej o tym jak założyć i prowadzić zbiórki na Allegro Lokalnie.